Čtvrtek, 13. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN KINA KINA STŘEDOČESKÉHO KRAJE Kina středočeského kraje
Pro
03
2018
Kina středočeského kraje
KINA - KINA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Napsal: -red-   

Program kin pro středočeský kraj

 

Městské kino Beroun

Politických vězňů 445, Beroun, tel. 311 621 811, www.kinoberoun.cz  

Pokladna kina je otevřena v sobotu a neděli hodinu před začátkem prvního představení.

Rezervace pouze elektronická: www.webticket.cz. Změna programu vyhrazena.


 

 

Pá 30. 11., 20.00, so 1. 12., 20.00, po 3. 12., 17.30, pá 7. 12., 17.30, stř 12. 12., 20.00

Bohemian Rhapsody

Film je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět. VB/USA. Titulky. Přístupno od 12 let.


Ne 2. 12., 18.30, út 11. 12., 17.30

Ten, kdo tě miloval

Kpt. Kalina, policista, milující manžel a skvělý otec, se stane obětí autonehody. Z pozice ducha sleduje vyšetřování vlastního úmrtí. Dochází při něm k mnoha humorným a nečekaným situacím, protože ho vede více jeho rodina, než členové policejního sboru… ČR. České znění. Přístupno od 12 let.


Út 4. 12., 17.30

Johnny English znovu zasahuje

Abychom si rozuměli, Englishe, penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a náhodou je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. VB/Francie/USA. Přístupno.


Út 4. 12., 20.00 Tři dny v Quiberonu

Pro generace diváků je Romy Schneider naplněním romantického snu. Do francouzského letoviska Quiberon přijíždí ale jako zlomená žena, herečka na soumraku kariéry, matka, která se marně snaží navázat vztah k vlastnímu dítěti, osobnost výrazně rozkolísaná sklony k alkoholismu a depresím. Něm./Rak./Fran. Titulky. Přístupno od 15 let.


Stř 5. 12., 17.30, stř 12. 12., 17.30

Po čem muži touží

Charismatický cynik Karel Král (J. Langmajer), trochu sarkastický šovinista. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli poklesu prodejnosti, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona. Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem se opije a přeje si, aby se stal ženou. ČR. Přístupno.


Stř 5. 12., 20.00 Venom

Na stříbrné plátno se řítí jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel. V hlavní roli smrtonosného Venoma se představí na Oscara nominovaný Tom Hardy. USA. Přístupno od 12 let.


Čt 6. 12., 17.00

Mikuláš v kině s filmem Anděl páně 2

Městské kino Beroun slaví svátek svatého Mikuláše. Přijďte ho oslavit s námi a s legendární pohádkou Anděl páně 2, která již za krátkou dobu své existence vstoupila do síně slávy české kinematografie. A možná přijde i Mikuláš s nadílkou! ČR. Přístupno.


So 8. 12., 17.30 bez brýlí (dabing),

po 10. 12., 20.00 bez brýlí (titulky)

Smrtelné stroje

Tisíciletí poté, co většina Země byla zničena, se civilizace přizpůsobila novému životu. Gigantická pojízdná města se toulají světem a kvůli zdrojům pronásledují menší městečka. Tom Natsworthy, obyvatel putujícího Londýna, narazí na uprchlici Hester Shaw a nakonec musí bojovat i o svůj život. Protikladné strany se musí spojit dohromady a vytvořit velmi nepravděpodobné spojenectví, které může změnit budoucnost. Nový Zéland.

Přístupno od 12 let.


So 8. 12., 20.00, po 10. 12., 17.30

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu. Svérázný doktor Martin bude řešit jednu detektivní otázku. O dávném tajemství beskydských lesů dnes už ví jen málokdo a na povrch se dostane teprve nálezem podivuhodně malé kostry. ČR. Přístupno.


Ne 9. 12., 18.30

Black Sabbat: The End of The End (Jeden večer sto kin)

4. února 2017 odehráli legendární BLACK SABBATH svůj úplně poslední koncert. Před beznadějně vyprodanou arénou v rodném Birminghamu uzavřeli 50 let kariéry kapely, která naučila svět poslouchat heavy metal. OZZY, TONY a GEEZER odehráli největší hity od “Iron Man” přes “Paranoid” až k “War Pigs” a fanouškům v kině nechají nahlédnout do zákulisí a vysvětlí, jak to celé mohli přežít. VB. Titulky.

Přístupno od 15 let.


Út 11. 12., 20.00 Záhada v Silve Lake

Osobitý režisér David Robert Mitchell vydal na halucinogenní výlet po Los Angeles: jeho meandrující neo-noir se točí kolem Sama, který se po zmizení své mysteriózní sousedky Sarah pouští do surreálného pátrání, aby dekódoval tajemství, skandály a konspirace ukrývající se v hlubinách Města andělů. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Čt 13. 12., 15.30 zlevněné představení

Louskáček a čtyři říše

Klára chce jediné, klíč, který otevře skříňku, ve které se skrývá dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, kterou napne její kmotříček Drosselmeyer o Štědrém večeru, ji k tomu klíči zavede – jenže ten v mžiku zmizí do záhadného a fantastického paralelního světa. USA. České znění. Přístupno.

Čt 13. 12., 18.30 3D (dabing)

Aquaman

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho, napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. USA. Přístupno od 12 let.


Odpolední představení nejenom pro děti

Pá 30. 11., 17.30, so 1. 12., 15.30, so 8. 12., 15.30 Čertí brko

Příběh nás zavede do městečka Pytlov. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. ČR/Slovensko. České znění. Přístupno.


Ne 2. 12., 15.30 (bez brýlí), ne 9. 12., 15.30 3D Grinch

Na světě se překvapivě najde spousta lidí, kteří Vánoce nemají rádi. Mezi nimi všemi vyniká Grinch, věčně rozmrzelý zelený chlupatec, jemuž naprosto vyhovuje samotaření v jeskyni. Háček je v tom, že ve vesničce Kdosice, kam vyráží za nákupy, žijí samí nechutně pozitivní obyvatelé, kteří jsou tím nadšenější a dychtivější, čím víc se blíží Štědrý den. A protože je Grinch hlava mazaná, vymyslí naprosto dokonalý plán, po kterém zůstanou Kdosickým jen oči pro pláč. USA. České znění. Přístupno.

 

Aktualizováno Úterý, 04 Prosinec 2018 10:33
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství