Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN KINA
KINA
úno
07
2019
Kina středočeského kraje
KINA - KINA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Napsal: -red-   

Program kin pro středočeský kraj

 

Městské kino Beroun

Politických vězňů 445, Beroun, tel. 311 621 811, www.kinoberoun.cz  

Pokladna kina je otevřena v sobotu a neděli hodinu před začátkem prvního představení.

Rezervace pouze elektronická: www.webticket.cz. Změna programu vyhrazena.


 

 

Čt 7. 2., 15.30 bez brýlí Bumblebee

Zlevněné představení. Charlie je čerstvých 18 a k narozeninám dostane od majitele autoservisu, kam chodí pomáhat, omláceného žlutého Brouka. Není to ledajaký Brouk, ale Transformer Bumblebee, který se v zapadlém kalifornském městečku ukrýval před světem. USA. České znění. Přístupno.

Čt 7. 2., 18.30 Metalica - koncert v Nimes

Starořímský amfiteátr v Nimes je jedním z nejzachovalejších kolbišť gladiátorů. I za bílého dne a bez lidí sálá z tohoto architektonického monumentu genius loci. Hetfield, Hammett, Trujillo a Ulrich vstupují do starořímské arény, kde v mystickém prostředí rozduní své prověřené metalové skladby. Francie. Přístupno.

Pá 8. 2., 17.30, so 9. 2., 20.00, so 16. 2., 20.00, stř 20. 2., 17.30 Ženy v běhu

Věra (Z. Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Dále hrají: T. Kostková, V. Polívka, O. Vetchý, V. Khek Kubařová a další… ČR. Přístupno.

Pá 8. 2., 20.00, út 12. 2., 17.30, po 18. 2., 17.30 Marie, královna skotská

Bylo jí pouhých šest dní, když se po smrti otce stala Marie skotskou královnou. Od počátku obhajovala svůj trůn před skotskými klany a navíc čelila nepřátelství rodově spřízněné anglické královny Alžběty. Britské ostrovy zkrátka byly pro dvě tak silné ženy příliš malé. Otázkou bylo jen, která z nich se rozhodne udělat první krok k eliminaci té druhé. VB/USA. Titulky. Přístupno od 15 let.

So 9. 2., 17.30, čt 21. 2., 15.30 zlevněné představení

Bohemian Rhapsody

Film je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět. VB/USA. Titulky. Přístupno od 12 let.

Ne 10. 2., 18.30 Cena za štěstí

Obyčejné lidské štěstí může mít mnoho podob. Někdy jasných, někdy nečekaných. Kde ho hledat a co mu obětovat? Film režisérky Olgy Dabrowské ukazuje příběhy lidí, kteří cestu ke svému štěstí někde ztratili a pokoušejí se jí znovu najít. ČR. Přístupno od 12 let.

Po 11. 2., 20.00

Trabanti v Berouně – Velká cesta domů

Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak jsme dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Pojďte si poslechnout, jak jsme vyrazili z jihu Indie až na její sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, do Nepálu a podhůří Himaláje, pro výškový rekord dvoutaktního auta. Dva trabanti, maluch a jawa, Češi. Slováci a možná přijde i jeden šílený Polák! Přijďte i vy, stojí to za to! Vstupenky je možné zakoupit na www.smsticket.cz

Po 11. 2., 17.30, út 19. 2., 17.30 Na střeše

Profesor Rypar poskytne dočasné útočiště Songovi, mladému Vietnamci, jehož našel ukrytého na střeše svého domu. Mohou však dva takto odlišní lidé vůbec sdílet jeden prostor, aby z toho nebyla katastrofa? ČR. Přístupno od 12 let.

Út 12. 2., 20.00 Úniková hra

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.

Stř 13. 2., 17.30, po 18. 2., 20.00 Narušitel

Život armádních letců socialistického Československa naplňovaly opojné chvíle svobody v oblacích a přátelství na celý život, z velké části ho ale ničil dozor státní bezpečnosti a jejích udavačů. Pak se ale po dlouhé době začne rozmotávat smrt bývalého pilota RAF při pokusu o přelet na západ, a hlavní hrdina nemá jiné východisko, než se ho pokusit napodobit. ČR. Přístupno

Stř 13. 2., 20.00 Skleněný

Nový thriller spojuje dva samostatné úspěšné filmy Vyvolený (2000) a Rozpolcený (2016). Ve snímku se vracejí herecké hvězdy Bruce Willis v roli Davida Dunna a Samuel L. Jackson jako Eliah Price, James McAvoy jako Kevin Wendell Crumb a jeho vícenásobné identity, jež v sobě ukrývá. USA. Titulky. Přístupno od 12 let.

Čt 14. 2., 15.30 bez brýlí (dabing) Aquaman

Filmový příběh, o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics, odhaluje původ Arthura Curryho, napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. USA. Přístupno od 12 let.

od 15 let.

Čt 14. 2., 18.30, stř 20. 2., 20.00 Nedotknutelní

Ani jeden z nich nemá budoucnost, přesto si lze jen těžko představit rozdílnější dvojici. Na jedné straně milionář Phillip, vzdělaný sběratel umění, renesanční člověk, který je po nehodě ochrnutý a upoutaný na vozík. Na druhé straně černošský mladík z předměstí. USA. Titulky. Přístupno od 12 let.

Pá 15. 2., 17.30, ne 17. 2., 18.30

Léto s gentlemanem

Anna tráví se svým manželem každé léto v chatové oblasti. Jsou svoji už celou věčnost, takže jejich manželství sklouzlo do rutiny a stereotypu. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur. Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. ČR. Přístupno.

Pá 15. 2., 20.00 bez brýlí (dabing), so 16. 2., 17.30 3D (dabing) Alita Bojový Anděl

Kyberdoktor Ido prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, kteří o část těla přišli. Takhle objeví Alitu, poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky a vrátí jí život. USA/Kanada/Argentina. Přístupno od 12 let.

Út 19. 2., 20.00 Láska mezi regály

Christian je rváč a muž s pochybnou minulostí. Jednu etapu má za sebou, tu druhou začíná jako pomocná síla ve velkoskladu, kde je jeho nejzářivější perspektivou možnost obsluhovat vysokozdvižný vozík. Při jedné z pauz potkává Christian prostořekou Marion z oddělení lahůdek. Německo. Přístupno od 15 let.

Čt 21. 2., 18.30 Úhoři mají nabito

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU stala únikem z jejich nudných životů. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. ČR. Přístupno od 12 let.

Odpolední představení nejenom pro děti

So 16. 2., 15.30 bez brýlí

Raubíř Ralf a internet

Opouštíme Litwakovu videohernu a vydáváme se do rozsáhlých, nezmapovaných a vzrušujících vod internetu, na kterých udělá Ralfovo raubířství pořádné vlny. USA. České znění. Přístupno.

So 9. 2., bez brýlí, ne 10. 2., 3D, ne 17. 2., bez brýlí, vždy od 15.30Lego příběh 2

V pokračování se opět setkáme s hrdiny z Bricksburgu ve zcela novém akčním dobrodružství. Uplynulo již pět let od chvíle, kdy všechno bylo boží, a obyvatelé města musí čelit nové obrovské hrozbě: nájezdníkům LEGO DUPLO® z vesmíru. USA/Aust./Dán./Kan. České znění. Přístupno.

 

Aktualizováno Pátek, 08 Únor 2019 12:57
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství