Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN KINA
KINA
Zář
10
2017
Kina středočeského kraje
KINA - Kino Beroun
Napsal: -red-   

Program kin pro středočeský kraj

Městské kino Beroun

Politických vězňů 445, Beroun, tel. 311 621 811, www.kinoberoun.cz  

Pokladna kina je otevřena v sobotu a neděli hodinu před začátkem prvního představení.

Rezervace pouze elektronická: www.webticket.cz. Změna programu vyhrazena.

Čt 7. 9., 18.30, po 11. 9., 17.30 Temná věž

Roland Deschain, poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. USA. Titulky. Přístupno od 12 let.


Ne 10. 9., 18.30, pá 15. 9., 20.00

Po strništi bos

Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z filmu Obecná škola. Nyní jsme však v Protektorátu, kdy je rodina osmiletého Edy donucena vystěhovat se z Prahy na venkov k příbuzným. Městečko, kde chlapec dosud trávil jen prázdniny, se nyní stává jeho domovem. Čeká ho cesta k hledání odvahy, ale také k nečekaným rodinným tajemstvím, která vyplouvají na povrch. ČR. Přístupno.


Pá 8. 9., 17.30

Zabiják & bodyguard

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Pá 8. 9., 20.00

Terminátor 2: Den zúčtování

Arnold Schwarzenegger se vrátí na plátna kin ve své nejikoničtější roli Terminátora v digitálně remasterované 3D verzi filmu. V roce 2016 jsme slavili 25. výročí od premiéry Dne zúčtování, dnes se vrací zpět na plátna kin a ve 3D. Až se Vás příště někdo zeptá „Viděl jsi druhého terminátora v kině?“, co mu odpovíte? USA/Francie, 137 min., české titulky, přístupno od 12 let.


So 9. 9., 17.30, út 12. 9., 17.30, čt 21. 9., 15.30 zlevněné představení

Špunti na vodě

Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. ČR. Přístupno.


So 9. 9., 20.00, po 11. 9., 20.00 To

Každých sedmadvacet let se ve městě Derry probouzí zlo, beroucí na sebe podobu toho, čeho se nejvíce bojíte. Důvod je jediný: strach ochutí naše maso a „To“ může začít hodovat. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Út 12. 9., 20.00 Po bouři

Rjota je marnotratný syn, špatný otec a zkrachovalý spisovatel. Je rozvedený a ke svému jedenáctiletému synovi Šingovi nachází cestu jen horko těžko. Exmanželka Kjoko už začala nový život a na Rjotu se dívá spíše jako na vzdálenou vzpomínku. Odcizenou trojici ale jednoho večera svede dohromady blížící se tajfun. Co se z jejich vztahu stane po bouři? Japonsko. Přístupno.


Stř 13. 9., 17.30 Loganovi parťáci

Bratři Loganovi nemají peníze, nemají práci, a na krku mají rodinnou tradici smolařů. Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Jimmy Logan se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe. USA. Titulky. Přístupno od 12 let.


Stř 13. 9., 20.00

David Gilmor v Pompejích

Pětačtyřicet let od slavné show, ze které vznikl dokumentární film Pink Floyd v Pompejích, se David Gilmour vrací na místo činu. Skladatel, zpěvák a kytarista legendárních rockerů odehrál v červenci 2016 v kulisách ruin nejstaršího amfiteátru na světě dva spektakulární koncerty. Ze záznamu vznikl ohromující snímek, v němž zazní hity Gilmourovy sólové kariéry i klasiky z vrcholných let Pink Floyd. VB. Anglická verze. Přístupno od 12 let.


Čt 14. 9., 15.30 zlevněné představení

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

V dalším pokračování se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů, pod vedením strašlivého kapitána Salazara. USA. Přístupno.


Čt 14. 9., 18.30, po 18. 9., 20.00

Víno nás spojuje

Jean už deset let cestuje po světě a zpřetrhal všechna pouta, která ho spojovala s rodinou žijící v Burgundsku. Jeho otec ale zemře a tak se po letech musí vrátit do krajiny svého dětství. Je konec léta, blíží se vinobraní a po otcově smrti se Jean musí spolu se svými sourozenci Juliettou a Jéremym domluvit, co bude se zděděným rodinným vinohradem. Francie. Titulky. Přístupno od 12 let.


Pá 15. 9., 17.30, stř 20. 9., 18.30

Který je ten pravý

Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! S návratem do normálu to ale nebude vůbec lehké, když na oslavě potkává tři mladíky. USA. Titulky. Přístupno od 12 let.


So 16. 9., 17.30 Nejsledovanější

Jsme svědky generačního přerodu audiovizuální zábavy. NEJSLEDOVANĚJŠÍ je komunikačním mostem mezi dvěma generacemi. Co to vlastně znamená být YouTuberem? A proč se stali YouTubeři fenoménem, který má už dnes na společnost nepřehlédnutelný vliv? Hrají: Pedro, Shopaholic Nicol, Kovy, Gabrielle Hecl, A Cup of Style. ČR. Titulky, Přístupno od 12 let.


So 16. 9., 20.00, út 19. 9., 17.30

Americký zabiják

Mitch přišel o svou přítelkyni při teroristickém útoku. Při hledání pomsty se dostává pod ruku zástupkyně ředitele CIA Irene Kennedy, která z něj chce udělat tajného agenta. Posílá ho proto ke Stanu Harleymu (Michael Keaton), veteránovi ze studené války, aby ho pořádně vycvičil. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Ne 17. 9., 18.30 Matrix projekt 100

První snímek uváděný v rámci projektu 100 vám přináší nestárnoucí snímek, dnes již, sester Wachovských. Uvěříte neuvěřitelnému! Představte si, že vaše realita je jen iluzí a vaše nejtemnější noční můry jsou ve skutečnosti pravdivé. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Po 18. 9., 17.30 Tulipánová horečka

V 17. století zachvátí Amsterdam „tulipánová horečka“. Jediná cibulka exotické květiny měla hodnotu desetinásobku průměrné mzdy. Přesto je pro bohatého obchodníka Cornelia (Christoph Waltz) největším štěstím svatba s mladičkou Sophií. Objedná si její portrét u mladého malíře a napomůže tak zrodu vášnivé, ale zakázané lásky. VB/USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Út 19. 9., 20.00 Červená

Celovečerní dokumentární film Olgy Sommerové o světově proslulé operní pěvkyni a herečce Soně Červené, je příběhem ženy, jejíž malé dějiny byly ovlivněny velkými dějinami Evropy 20. století. ČR. Přístupno.


Čt 21. 9., 18.30 Kingsman: Zlatý kruh

V dalším pokračování čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. USA/VB. Titulky. Přístupno od 15 let.


Odpolední představení nejenom pro děti

So 9. 9., 15.30 3D, ne 17. 9., 15.30 bez brýlí Emoji ve filmu

Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. USA. České znění. Přístupno.


Ne 10. 9., 15.30 bez brýlí, so 16. 9., 15.30 bez brýlí Hurvínek a kouzelné muzeum

Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. ČR. České znění. Přístupno.

 

Aktualizováno Pondělí, 11 Září 2017 16:08
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství