Pátek, 13. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN KINA
KINA
čen
16
2019
Kina středočeského kraje
KINA - KINA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Napsal: -red-   

Program kin pro středočeský kraj

 

Městské kino Beroun

Politických vězňů 445, Beroun, tel. 311 621 811, www.kinoberoun.cz  

Pokladna kina je otevřena v sobotu a neděli hodinu před začátkem prvního představení.

Rezervace pouze elektronická: www.webticket.cz. Změna programu vyhrazena.


 

 

Čt 13. 6., 15.30 zlevněné představení, po 17. 6., 20.00, ne 23. 6., 18.30 Ženy v běhu

Věra (Z. Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Dále hrají: T. Kostková, V. Polívka, O. Vetchý, V. Khek Kubařová a další… ČR. Přístupno.

Čt 13. 6., 18.30, stř 19. 6., 17.30

Rodiče na tahu

Frank a Nancy v podání Aleca Baldwina a svůdné Salmy Hayek jsou manželský pár střední třídy, s domem, naleštěným autem a s dcerou na univerzitní koleji. Pak se ovšem nečekaně ocitnou úplně na mizině. Otevřou si tedy lahev a noc strávená pitím jim přinese do života spoustu otřesných nápadů, jak situaci vyřešit. USA. Titulky.

Přístupno od 15 let.

Pá 14. 6., 20.00 bez brýlí (dabing), ne 16. 6., 18.30 bez brýlí (dabing), stř 19. 6., 20.00 bez brýlí (titulky), so 22. 6., 17.30 3D (dabing) Muži v černém: Globální hrozba

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. USA. Přístupno od 12 let.

So 15. 6., 17.30 bez brýlí (dabing),

pá 21. 6., 20.00 bez brýlí (dabing)

X-Men: Dark Phoenix

Když skupina X-Menů vyrazí na záchrannou misi na oběžné dráze, Jean Grey je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. USA. Přístupno do 12 let.

So 15. 6., 20.00, pá 21. 6., 17.30, stř 26. 6., 20.00 Rocketman

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte. VB/USA. Titulky. Přístupno od 12 let.

Po 17. 6., 17.30 bez brýlí

Godzilla II Král monster

Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. USA. Titulky. Přístupno od 12 let.

Út 18. 6., 18.30 bez brýlí (dabing)

Avengers: Endgame

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. USA. Přístupno od 12 let.

Čt 20. 6., 15.30 zlevněné představení

Trhlina

Vysokoškolák Igor v rámci absolventské praxe objeví záznamy Waltera Fischera, jednoho z pacientů psychiatrické léčebny, který před sedmdesáti lety záhadně zmizel v pohoří Tribeč. Když se po dvou měsících stejně záhadně objevil, byl dezorientovaný a nedokázal popsat, kde poslední týdny strávil. Pátrání po jeho osudu, které zpočátku působí jako nevinná zábava, však končí tragicky… Slovensko. Titulky. Přístupno od 12 let.

Čt 20. 6., 18.30 Brankář

Dramatická životní cesta Berta Trautmanna, který se narodil v Německu v roce 1923. Po vyhlášení války se jako výsadkář aktivně zapojil do bojů. Ke konci války byl zajat britskými vojáky a držen v táboře, kde si všimli jeho výjimečných schopností. Navzdory velmi těžkým začátkům a odmítání ze strany spoluhráčů i fanoušků se z něj stala fotbalová legenda a za Manchester chytal až do roku 1964. Něm/VB. Titulky. Přístupno od 12 let.

So 22. 6., 20.00, út 25. 6., 17.30 Podfukářky

Okouzlující Angličance Josephine (A. Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (R. Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. USA. Titulky.

Přístupno od 12 let.

Po 24. 6., 20.00 Máma

Filmový klub. Pro partičku středoškoláků je klíčem k úspěšnému víkendu přemluvení dospělého, aby jim koupil alkohol. Osamělá paní Sue Ann je v tomhle směru přímo darem z nebes. Nejen, že jim koupí bednu alkoholu, ale navíc také nabídne sklepní prostory ve svém odlehlém domě. A tak se místní děcka scházejí u mámy čím dál častěji, jenže z dokonalého snu všech teenagerů se záhy vyklube noční můra. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.

Út 25. 6., 20.00 Genesis

Šestnáctiletý Guillaume se tajně zamiluje do svého nejlepšího kamaráda. Jeho osmnáctiletá sestra Charlotte je zaskočena přáním partnera, aby měli otevřený vztah. Na letním prázdninovém táboře najde dvanáctiletý Félix zalíbení v Béatrice. Všechno se mění. Režisér Philippe Lesage ve svém komplexním a mimořádně emotivním filmu využívá netradiční strukturu, aby zachytil traumata dospívání a prvních lásek. Kanada. Titulky.

Přístupno od 15 let.

Stř 26. 6., 17.30 Teroristka

Hlavní hrdinkou černé komedie je Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla nepomůže ani starostka, sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. ČR. České znění. Přístupno od 12 let.

Čt 27. 6., 18.30 Yesterday

Neuvěřitelný příběh neúspěšného muzikanta, který vyhraje jackpot v životní loterii. Jak se to stane? Jednou ráno se probudí a zjistí, že nikdo na světě si nepamatuje na legendární skupinu Beatles a její písničky. VB. Titulky.

Přístupno od 12 let.

Odpolední představení nejenom pro děti

Pá 14. 6., od 17.30, ne 16. 6., od 15.30

Psí poslání 2

Ve filmu nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit. Tak začíná Baileyho dobrodružná cesta několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku. USA. České znění. Přístupno.

So 15. 6., od 15.30 Hledá se Yetti

Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika. Sir Lionel Frost je chrabrý dobrodruh, který se považuje za odborníka na mýty a příšery. Aby svou pověst obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. USA. České znění. Přístupno.

So 22. 6., ne 23. 6., od 15.30

Tajný život mazlíčků 2

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. USA. České znění. Přístupno.

Po 24. 6., od 17.30 bez brýlí Aladin

Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Film režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnese svižnou a strhující akci. USA. České znění. Přístupno.

Aktualizováno Pondělí, 17 Červen 2019 12:24
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství