Pondělí, 19. únor 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Nové parkoviště u Nemocnice Hořovice

Nové parkoviště u Nemocnice HořoviceNové parkoviště splňuje nejnovější požadavky na bezbariérové užívání. Disponuje dvěma stovkami parkovacích míst. Jeho provoz vyřeší doposud složitou dopravní situaci v okolí nemocnice. Podle majitele hořovické nemocnice Sotiriose Zavalianise se celková výše investic k jeho vybudování pohybuje okolo 12 milionů. Nové parkoviště se nachází vedle nemocnice, naproti lékárně.

PN KINA
KINA
úno
11
2018
Kina středočeského kraje
KINA - KINA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Napsal: -red-   

Program kin pro středočeský kraj

 

Městské kino Beroun

Politických vězňů 445, Beroun, tel. 311 621 811, www.kinoberoun.cz  

Pokladna kina je otevřena v sobotu a neděli hodinu před začátkem prvního představení.

Rezervace pouze elektronická: www.webticket.cz. Změna programu vyhrazena.


Po 12. 2., 17.30 3D

Labyrint: Vražedná léčba

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit? USA. Titulky. Přístupno od 12 let.


Út 13. 2., 20.00 Potvora

Rasmus a Maria se poznají na party a prvotní flirt nabere rychlé grády. Maria se nastěhuje do Rasmusova bytu a po malých krůčcích si podmaňuje jeho životní prostor. Je to nevyrovnaný pár. Christian Tafdrup v civilně natočeném dramatu zachycuje všední vztahové situace, z nichž se rýsuje přesný portrét dvou zcela rozdílných lidí, jejichž vzájemná přitažlivost má destruktivní následky. Dánsko. Přístupno od 15 let.


Stř 14. 2., 17.30 bez brýlí (titulky)

Čt 22. 2., 15.30 bez brýlí (dabing) zlevněné představení. Star Wars: poslední z Jediů

Ve filmu od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. USA. Přístupno.


Stř 14. 2., 20.30, út 20. 2., 20.00

Insidious: Poslední klíč

Čtvrtá část kultovní série Insidious odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl zároveň domovem temných sil a tak netrvalo dlouho a její život se obrátil naruby. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise se musí vyrovnat s vlastní děsivou minulostí. USA/Kanada. Titulky. Přístupno od 15 let.


Čt 15. 2., 15.30 Zlevněné představení.

Út 20. 2., 17.30 Špindl

Do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? ČR. Přístupno od 12 let.


Čt 15. 2., 18.30, stř 21. 2., 20.00

Tvář vody

V americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem. Zkoumá jej tam ambiciózní Richard Strickland, jehož experimenty neberou ohledy na to, zda objekt zkoumání zůstane na živu. Ve stejné laboratoři pracuje němá uklízečka Elisa, a když se náhodou střetne s uvězněným stvořením, dokáže s ním navázat takovou komunikaci, k níž není potřeba žádných slov. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.


Pá 16. 2., 20.00 bez brýlí (dabing), ne 18. 2., 18.30 3D (dabing), po 19. 2., 20.00 bez brýlí (titulky) Black Panther

Dobrodružství válečníka T’Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Když se však znovu objeví mocný dávný nepřítel, jsou T’Challovy schopnosti jako krále a Black Panthera podrobeny těžké zkoušce.USA, Přístupno od 12 let.


So17. 2., 17.30

Eva Farna 10: Neznámá známá

Dokument mapuje 10 let zpěvaččiny kariéry a také přípravy na jubilejní koncert. Kolem této události se také původně mělo točit dějství celého dokumentu. V tomto období se ale po dlouhých 10 letech zpěvačka nečekaně rozešla se svým managementem a poslední singly si navíc vydala pod vlastním vydavatelstvím. Postavila se více na vlastní nohy a ze slečny se stihla stát vdanou paní. Nic nepíše lepší scénář, než život sám. ČR. Přístupno.


Čt 22. 2., 18.30 Věčně tvá nevěrná

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka, pracující v manželské poradně, naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít. ČR. Přístupno od 12 let.


Odpolední představení nejenom pro děti

Čt 8. 2., 15.30 Paddington 2

Zlevněné představení. Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden.... VB/Francie. Přístupno.


So 10. 2., 15.30, út 13. 2., 17.30 Čertoviny

Jednou se v pekle uklízelo. A pak se to stalo. Jeden čert zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho hříšná duše využila, a než se kdo nadál, byla pryč. Luciper se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši. Pak jim bude odpuštěno. Režie: Zdeněk Troška. ČR. Přístupno.


Ne 11. 2.,15.30 bez brýlí Coco

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem, jakým je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. USA. České znění.


So 17. 2., 15.30 Dukátová skála

Nový česky rodinný filmu s pohádkovými motivy, jehož hrdiny je parta dětí, která ve snaze pomoct svým kamarádům v nouzi, začne pátrat po hradním pokladu. Na své cestě za pokladem však zůstanou uvězněni Černou paní, strážkyní pokladu. Celá vesnice a rodiče však spojí své síly a nejen, že děti najdou, ale nakonec z kletby vysvobodí i hrad a jeho strážkyni. ČR, 110 min., mládeži přístupno.


Ne 18. 2., 15.30 bez brýlí

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu

Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, humoru i kouzel. Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu, a tak jim chvilku bude pořádně horko a chvíli zase hodně velká zima. Rusko, 89 min., mládeži přístupno.

Aktualizováno Pondělí, 12 Únor 2018 15:07
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství