Pondělí, 22. duben 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Muzea v Hořovicích a Žebráku zahajují sezónu

sirky 2Muzeum Hořovicka

Starý zámek, Hořovice

horovice@muzeum-beroun.cz

Svoji třetí sezónu zahajuje Muzeum Hořovicka o víkendu 6. a 7. dubna. V sobotu i v neděli je pro návštěvníky zvýhodněné vstupné 5,- Kč.

Ve čtvrtek 18. dubna od 17 hodin se uskuteční vernisáž výstavy „Historie sirkařství na Hořovicku“, která bude otevřena v rámci stálé expozice od 19. dubna do 8. září v době 9 - 12 a 12.30 - 17 hodin.

PN KINA
KINA
Bře
28
2019
Kina středočeského kraje
KINA - KINA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Napsal: -red-   

Program kin pro středočeský kraj

 

Městské kino Beroun

Politických vězňů 445, Beroun, tel. 311 621 811, www.kinoberoun.cz  

Pokladna kina je otevřena v sobotu a neděli hodinu před začátkem prvního představení.

Rezervace pouze elektronická: www.webticket.cz. Změna programu vyhrazena.


 

 

Čt 21. 3., 15.30 zlevněné představení

út 26. 3., 17.30

Bohemian Rhapsody

Film je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět. VB/USA. Titulky. Přístupno od 12 let.

Čt 21. 3., 18.30 LOVEní

Eliška má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. ČR.

Přístupno od 12 let.

Pá 22. 3., 17.30 3D (dabing), so 30. 3., 17.30 bez brýlí (dabing) Captain Marvel

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. USA. Přístupno od 12 let.

Pá 22. 3., 20.00, stř 27. 3., 20.00, ne 31. 3., 18.30 Pašerák

Earl Stone, muž, který je ve svých osmdesáti letech zlomený a čelí exekuci své firmy kvůli neplacení hypotéky. V této situaci je mu nabídnuta příležitost k výdělku – místo řidiče. Brnkačka. Jenže Earl neví, že se právě upsal jako kurýr drogovému Mexickému kartelu. Režie i hlavní role se ujal Clint Eastwood. USA, 116 min., české titulky, přístupno od 15 let.

So 23. 3., 17.30, pá 29. 3., 17.30

Putování se sobíkem

Náš hrdina je malý sob a jmenuje se Ailo. Právě se narodil v Laponsku, což je krajina na severu Evropy, jejíž největší část leží až za polárním kruhem. Nezní to moc povzbudivě. Takový sobík si ale na drsné podmínky snadno navykne. Fr./Fin./Nor. České znění. Přístupno.

So 23. 3., 20.00, po 25. 3., 17.30, pá 29. 3., 20.00 Ženy v běhu

Věra (Z. Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Dále hrají: T. Kostková, V. Polívka, O. Vetchý, V. Khek Kubařová a další… ČR. Přístupno.

Ne 24. 3., 18.30 Léto s gentlemanem

Anna tráví se svým manželem každé léto v chatové oblasti. Jsou svoji už celou věčnost, takže jejich manželství sklouzlo do rutiny a stereotypu. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur. Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. ČR. Přístupno.

Po 25. 3., 20.00 Ticho před bouří

Filmový klub. Baker toho má asi dost za sebou. Svoje životni rány si léčí v klidu a vedru rajského exotického ostrova kdesi v Karibiku. Živí se tu jako rybářský průvodce, má svou loď s názvem Ticho před bouří, ve vesnici má domek i milenku a nehezkou minulost zapíjí v baru. Ticho jeho života rozčísne jako blesk bývalá žena Kare. A přinese bouři. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.

Út 26. 3., 20.00 Úhoři mají nabito

Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. Černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNU stala únikem z jejich nudných životů. Všechno jde hladce až do okamžiku, kdy se octnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. ČR. Přístupno od 12 let.

Stř 27. 3., 17.30 Skleněný pokoj

Na kopci nad Brnem vyrostl počátkem třicátých let minulého století obdivuhodný dům. Mistrovské dílo modernistické architektury z betonu a oceli je dílem slavného architekta von Abta. Středobodem domu je „Skleněný pokoj“. Skleněný pokoj se stává nejen architektonickým skvostem, ale i synonymem krásy, modernosti, otevřenosti, stejně jako symbolem nadějí mladého československého národa, symbolem budoucnosti. ČR/Slo.

Přístupno od 12 let.

Čt 28. 3., 15.30 zlevněné představení

Na střeše

Profesor Rypar poskytne dočasné útočiště Songovi, mladému Vietnamci, jehož našel ukrytého na střeše svého domu. Mohou však dva takto odlišní lidé vůbec sdílet jeden prostor, aby z toho nebyla katastrofa? ČR. Přístupno od 12 let.

Čt 28. 3., 18.30 Arctic: Ledové peklo

Muž havaruje s letadlem uprostřed nedozírné ledové pustiny. Každý den dodržuje rutinní úkony a doufá, že se dočká záchrany. Jednoho dne se objeví vrtulník, silná sněžná bouře však zapříčiní pilotovu smrt a muž pochopí, že má jen dvě možnosti: zůstat v havarovaném vraku a připravovat se na jistou smrt, nebo se vydat na stovky dlouhou pouť s nejistým koncem… Island., 97 min, české titulky, přístupno od 12 let.

So 30. 3., 20.00 My

Adelaide Wilsonová přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu. Hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Předtucha se promění v realitu, když se uprostřed noci na příjezdové cestě k domu objeví čtveřice podivínů, kteří vypadají úplně stejně jako Wilsonovi. USA. Titulky. Přístupno od 15 let.

Odpolední představení nejenom pro děti

So 23. 3., od 15.30 Psí veličenstvo

Rex je nejoblíbenějším psem v britském královském paláci. Když ztratí stopu své vyvolené psí dámy, vydává se na dobrodružnou cestu, během ní objeví své pravé já, pozná sílu opravdové lásky a přátelství. Belgie. České znění. Přístupno.

Ne 24. 3., 3D, 15.30 Jak vycvičit draka 3

Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, kterému vládne mladý náčelník Škyťák. V nejnovějším příběhu jsou naši známí hrdinové nuceni čelit novému nebezpečí, před kterým musejí utéct do mýty opředeného skrytého světa, v němž by se všichni mohli před touto hrozbou ukrýt. USA. České znění. Přístupno.

So 30. 3., od 15.30 Kouzelný park

Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Ve své představivosti vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty dech beroucí a fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata s velmi vyhraněnou osobností. USA/Španělsko. České znění. Přístupno.

Ne 31. 3., od 15.30 Dumbo

Majitel cirkusu Max Medici pověřuje bývalou hvězdu Holta a jeho děti, aby se starali o novorozeného slona, jehož nadměrné uši jsou k smíchu publiku ve slávě upadajícím cirkuse. Ale poté, co se zjistí, že Dumbo umí létat, zažívá cirkus neuvěřitelný návrat. USA. České znění. Přístupno.

 

Aktualizováno Pátek, 29 Březen 2019 12:56
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství