Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN Jinecko Bydlení vonící novotou a za okny panorama brdských lesů - snové přání nebo realita?
Kvě
31
2019
Bydlení vonící novotou a za okny panorama brdských lesů - snové přání nebo realita?
Informace z regionu - Jinecko
Napsal: Jince   

ekonomŽivot v harmonii s přírodou, přitom s veškerým komfortem moderní doby nabízí nový projekt Výhledy Brdy. Na okraji Jinců v lokalitě Zborovská spěje ke svému dokončení první ze dvou bytových domů v rámci developerského projektu Výhledy Brdy. Ten pro své obyvatele dokonale spojuje možnost žití uprostřed malebné brdské přírody, přesto s moderním vybavením a při mimořádné cenové dostupnosti.

 

Městys Jince disponuje veškerou občanskou vybaveností, pořádá se zde mnoho společenských i sportovních akcí, a najdete tu i unikátní přírodní koupaliště či historické památky. Ačkoli je obec od významnější Příbrami vzdálena pouhých 15 minut jízdy, přičemž do Hořovic, Dobříše i Berouna je to také coby kamenem dohodil, Jince si uchovávají svou specifickou harmonickou atmosféru. Malebné údolí pod vrcholem Plešivec, ani říčka Litavka, jen tak neomrzí. A pokud přece zatoužíte po ruchu velkoměsta, na cestě do Prahy strávíte přímým vlakovým spojem necelou hodinu.

Výstavba prvního bytového domu byla zahájena začátkem tohoto roku. K dispozici se v něm nachází 26 bytů. Byty vystavěné v této I. etapě budou připraveny k nastěhování ve druhé polovině tohoto roku.

Již nyní je možné rezervovat jednotlivé bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 3+kk, s podlahovou plochou od 38 m² do 91 m², v cenovém rozmezí od 1,6 do 3,4 mil. Kč. Více informací na www.byty-jince.cz

Patřičný komfort jejich majitelům zajistí vnitřní vybavení vysokého standardu. V tuto chvíli je v možnostech stavební firmy byty dokonce „doladit“ dle přání konkrétních zákazníků. Samozřejmostí jsou vlastní sklepy a společné prostory pro kočárky nebo kola.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství