Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Jinecko Bydlení vonící novotou a za okny panorama brdských lesů - snové přání nebo realita?
Kvě
31
2019
Bydlení vonící novotou a za okny panorama brdských lesů - snové přání nebo realita?
Informace z regionu - Jinecko
Napsal: Jince   

ekonomŽivot v harmonii s přírodou, přitom s veškerým komfortem moderní doby nabízí nový projekt Výhledy Brdy. Na okraji Jinců v lokalitě Zborovská spěje ke svému dokončení první ze dvou bytových domů v rámci developerského projektu Výhledy Brdy. Ten pro své obyvatele dokonale spojuje možnost žití uprostřed malebné brdské přírody, přesto s moderním vybavením a při mimořádné cenové dostupnosti.

 

Městys Jince disponuje veškerou občanskou vybaveností, pořádá se zde mnoho společenských i sportovních akcí, a najdete tu i unikátní přírodní koupaliště či historické památky. Ačkoli je obec od významnější Příbrami vzdálena pouhých 15 minut jízdy, přičemž do Hořovic, Dobříše i Berouna je to také coby kamenem dohodil, Jince si uchovávají svou specifickou harmonickou atmosféru. Malebné údolí pod vrcholem Plešivec, ani říčka Litavka, jen tak neomrzí. A pokud přece zatoužíte po ruchu velkoměsta, na cestě do Prahy strávíte přímým vlakovým spojem necelou hodinu.

Výstavba prvního bytového domu byla zahájena začátkem tohoto roku. K dispozici se v něm nachází 26 bytů. Byty vystavěné v této I. etapě budou připraveny k nastěhování ve druhé polovině tohoto roku.

Již nyní je možné rezervovat jednotlivé bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 3+kk, s podlahovou plochou od 38 m² do 91 m², v cenovém rozmezí od 1,6 do 3,4 mil. Kč. Více informací na www.byty-jince.cz

Patřičný komfort jejich majitelům zajistí vnitřní vybavení vysokého standardu. V tuto chvíli je v možnostech stavební firmy byty dokonce „doladit“ dle přání konkrétních zákazníků. Samozřejmostí jsou vlastní sklepy a společné prostory pro kočárky nebo kola.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství