Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Jinecko
Zář
19
2019
Pitná voda pro Jince, Běřín a Rejkovice
Informace z regionu - Jinecko
Napsal: Miroslav Maršálek   

Foceno při prohlídce vodohospodářských zařízení za účasti členů rady městyse Jince.Městys Jince momentálně zpracovává dokumentaci a připravuje výběrové řízení na rekonstrukci úpravny vody a vodovodní sítě s rozšířením vodovodu i na osady Běřín a Rejkovice.

 
Zář
18
2019
ZE ŽIVOTA JINEC PN 17/2019
Informace z regionu - Jinecko
Napsal: Miroslav Maršálek   

Po náročném cestování chvíle odpočinku ve společenském centru při hodnocení uskutečněných výprav s pionýrským oddílem Trilobit.Pět dní v balónu 2019

Tak se jmenoval příměstský tábor, který skončil v pátek 30 srpna. Pořádal ho oddíl Trilobit Pionýrské skupiny Jince pod vedením Markéty Fraitové. Ta organizovala nejen tuto akci, ale celoročně vede jmenovaný oddíl, v němž jsou děti mladšího školního věku.

Od pondělí do pátku se účastníci ráno scházeli a odjížděli na autobusové výlety na různá zábavná místa ve Středočeském, Plzeňském či Jihočeském kraji. A je třeba připomenout, že si cestování nejen užívali, ale mnohému se také naučili. Navštívili například Pěnkavův dvůr v Takoníně, Farmapark v Soběhrdech, Technománii v Plzni, okolí zámku Loučeň, letiště a Jump arénu v Praze. Mezi ostatními dětmi se jinecké děti poznaly podle žlutých šátků s letošním znakem příměstského tábora.

Aktualizováno Středa, 18 Září 2019 10:48
 
Srp
28
2019
ZE ŽIVOTA JINEC PN 15/2019
Informace z regionu - Jinecko
Napsal: Miroslav Maršálek   

V závodu do vrchu Lochovice – Plešivec si na své konto připsal další vítězství Petr Pechek.Cíl byl u Čertovy kazatelny. Sedmnáctý ročník běžeckého závodu do vrchu Lochovice – Plešivec se uskutečnil v neděli 7. července. Tato akce byla součástí Českého poháru běhu do vrchu, Běhů do kopců v Praze a okolí a Brdského běžeckého poháru. Ke startu se seřadili soutěžící nad křižovatkou u mostu přes Litavku v Lochovicích. Trasa vedla směrem ke Lhotce, v polích uhýbala do lesa a pokračovala po severním svahu Plešivce. Cíl byl na území městyse Jince u Čertovy kazatelny na vrcholu „Olympu Brd“.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství