Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN INFORMACE Z REGIONU Příbramsko
Příbramsko
Zář
11
2017
Bezpečná Příbram: Perfektně odvedená práce složek státní policie
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Svobodová Pavlína   

jindrich varekaVyjádření starosty města Příbrami Jindřicha Vařeky k obvinění pachatele, který v červenci ve městě zapálil odpadové kontejnery. „K vandalským činům, jaký se stal právě v červenci, docházelo v našem městě i v minulosti. Bohužel někteří lidé jsou takoví, jací jsou, a proto nelze vyloučit, že k takovým případům nebude docházet i v budoucnosti. Nicméně je ale dobré vědět, že orgány určené k potírání takového chování skutečně fungují. A že to není zdaleka první, ani poslední případ, kdy složky státní policie zafungovaly tak, jak mají a zbavily město vskutku odporných individuí.

 
Zář
11
2017
Základní škola 28. října testuje nový přístupový systém
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Svobodová Pavlína   

01V rámci programu prevence kriminality města Příbram je v základní škole v ulici 28. října od nového školního roku zaváděn přístupový systém pro evidenci příchodů a odchodů žáků a zaměstnanců. Systém je založen na využití stávajících čipů, které žáci používají ve školní jídelně a v současné chvíli je ve zkušebním provozu. Novinkou je v této škole obsazení vrátnice po celou dobu školní výuky a uzavření doposud volného vstupu do jídelny přes zahradu školy.

 
čec
14
2017
Klidová zóna Ryneček ožije novými lanovými prvky, otevíráme v sobotu 15. července
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Svobodová Pavlína   

Klidová zóna Ryneček Strom s ptačími hnízdy, dvacetimetrová lanová dráha, lanová houpačka a lanová šplhací zahrada. To jsou nové prvky, které vyrostly v prostoru Klidové zóny Ryneček jako náhrada za původní lanové centrum. Hřiště bylo dnes předáno do správy Technickým službám města Příbrami, pro veřejnost se otevře v sobotu 15. července.

 
čec
14
2017
Příbramský měsíčník Kahan obhájil pozici nejlepšího městského zpravodaje v ČR
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Svobodová Pavlína   

Diplomy těm nejlepším v každé kategorii předával poslanec Parlamentu ČR Miroslav Kalousek, pomocný biskup opavsko-ostravské diecéze Martin David, předseda poroty z Katedry politologie a evropských studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého Pavel Šaradín a první místopředseda Sdružení místních samospráv ČR Radim Sršeň.Příbramský městský zpravodaj Kahan vyhrál ve své kategorii 6. ročník celostátní soutěže "O nejlepší obecní a městský zpravodaj". Ocenění převzal v úterý 4. 7. 2017 v rámci Dnů lidí dobré vůle na Velehradě starosta města Příbrami Jindřich Vařeka. Nezávislá porota rozhodovala o vítězích za rok 2016 ve 4 kategoriích: městský zpravodaj, obecní zpravodaj a zpravodaje mikroregionů, svazků obcí a místních akčních skupin. Ocenění získala i nejlepší rubrika.

 
čen
22
2017
INFOSERVIS města Příbrami
Informace z regionu - Příbramsko
Napsal: Svobodová Pavlína   

infoservis

Díky bezplatné službě INFOSERVIS města Příbrami mohou občané pravidelně jednou týdně dostávat prostřednictvím e-mailu čerstvé novinky z města i samotného úřadu, ale také informace o aktuálních uzavírkách i dopravních omezeních. Infoservis zahrnuje také zasílání SMS zpráv o mimořádných a krizových událostech na území města přímo do mobilu. Je možné se zaregistrovat k odběru jedné či obou služeb.

Registrace k bezplatné službě města zde: http://infoservis.pribram.eu/

 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 12


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství