Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN ADVENTNÍ ČAS Nicolas Pietrula mistrem České republiky
čec
14
2017
Nicolas Pietrula mistrem České republiky
Informace z regionu - Jinecko
Napsal: Miroslav Maršálek   

Nicolas Pietrula v červnu získal další památný dres do cenné sbírky.O zviditelnění jineckého regionu se v posledních dvou týdnech zasloužili především sportovci. Velkého úspěchu dosáhl mladý cyklista Nicolas Pietrula z Jinec.

 

Vynikající zpráva přišla 23. června ze Žiaru nad Hronom, kde se od čtvrtka 22. do neděle 25. června konalo společné Mistrovství Slovenské a České republiky v silniční cyklistice. Jak uváděly mediální agentury, dominovali především čeští závodníci, což platí i o silniční časovce jednotlivců mužů do 23 let. Prvních devět závodníků v závěrečném pořadí bylo z ČR.

Nicolas Pietrula mezi svými kamarády a příznivci v Jincích.

Pro nás je potěšitelné, že nejlepšího času 55:26.10 dosáhl Nicolas Pietrula z Jinec reprezentující Team Dukla Praha. Do poslední úseku vjížděl na druhé pozici. Díky skvělému závěru odsunul svého největšího soupeře Adama Ťoupalíka (Beobank Corendon) na druhé místo a sám tak získal titul mistra České republiky.

Náš krajan překonal trať průměrnou rychlostí 43,29 km/hod.

Foto + text: Miroslav Maršálek.

Aktualizováno Pátek, 14 Červenec 2017 09:40
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství