Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN ADVENTNÍ ČAS Obce v Galerii Nádraží
Lis
07
2017
Obce v Galerii Nádraží
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

Ceny si převzali: zleva Monika Štorkánová, Martina Nedvědová a Radim Šíma.Ve čtvrtek 19. října se konala v Galerii Nádraží v Hořovicích vernisáž výstavy fotografií, které tentokrát připravily obce sdružené v Mikroregionu Hořovicko.

 

Vernisáži sice byl přítomen předseda hořovického fotoklubu Alois Crk, ale v galerii žádné fotografie od fotoklubu nenajdete. Soutěž „Vyfoť svou obec, kterou vyhlásil Mikroregion Hořovicko, obeslalo celkem 16 obcí. Protože v galerii je jenom 12 tabulí, musely se některé obce podělit o jednu tabuli. Na fotografiích své obce představily: Hvozdec, Otmíče, Rpety, Chaloupky, Osov, Malá Víska, Podluhy, Chlustina, Zaječov, Tlustice, Felbabka, Komárov, Březová, Kotopeky, Jivina, Bzová.

Fotografie hodnotila porota, která nakonec jako vítěze vybrala a ocenila 3. místem Městys Komárov, odměnu si převzal místostarosta Radim Šíma, 2. místem obec Kotopeky, cenu převzala místostarostka Monika Štorkánová, 1. místo získala obec Březová a cenu převzala starostka Martina Nedvědová. Vítězné fotky nafotili Tamara Menclová a Jaroslav Šaroch.

Výstavu uvedl a patronát nad ní převzal místostarosta Hořovic a předseda Mikroregionu Hořovicko Ondřej Vaculík. Na adresu výstavy zazněly od zúčastněných zástupců obcí velmi pozitivní ohlasy, jeden za všechny od starosty obce Hvozdec Zdeňka Mottla: „Je to dobrý počin od Mikroregionu Hořovicko.“

Výstava potrvá v Galerii Nádraží v čekárně ČD Hořovice půl roku. Marta Ševac

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství