Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN ADVENTNÍ ČAS Kotopeky navštívil ministr
Srp
29
2017
Kotopeky navštívil ministr
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Václav Šesták   

Foto: Tomáš Vyštejn.V pátek 14. července zavítal do obce Kotopeky ministr životního prostředí Mgr. Richard Brabec. Důvodem návštěvy bylo předání rozhodnutí o přidělení dotace na odkanalizování obce ve výši 4 miliónů korun.

Obec Kotopeky uspěla se svou žádostí v pilotním projektu jako jedna ze 16 z celé republiky. Z dotačního titulu bude zbudováno celkem 36 domácích čistíren odpadních vod. Od tohoto projektu si slibujeme výrazné zlepšení v problematice v nakládání s odpadními vodami. Celá návštěva se nesla ve velice přátelském duchu. Pan mistr si prohlédl jak budovu obecního úřadu, tak již zrealizované projekty podpořené z dotací.

Monika Štorkánová

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství