Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN INFORMACE Z REGIONU Hořovicko Kotopeky navštívil ministr
Srp
29
2017
Kotopeky navštívil ministr
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Václav Šesták   

Foto: Tomáš Vyštejn.V pátek 14. července zavítal do obce Kotopeky ministr životního prostředí Mgr. Richard Brabec. Důvodem návštěvy bylo předání rozhodnutí o přidělení dotace na odkanalizování obce ve výši 4 miliónů korun.

Obec Kotopeky uspěla se svou žádostí v pilotním projektu jako jedna ze 16 z celé republiky. Z dotačního titulu bude zbudováno celkem 36 domácích čistíren odpadních vod. Od tohoto projektu si slibujeme výrazné zlepšení v problematice v nakládání s odpadními vodami. Celá návštěva se nesla ve velice přátelském duchu. Pan mistr si prohlédl jak budovu obecního úřadu, tak již zrealizované projekty podpořené z dotací.

Monika Štorkánová

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství