Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN INFORMACE Z REGIONU Hořovicko
Zář
15
2017
Oslavy 120 let SDH Olešná a soustředění
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Aneta Šuttová   

Hasiči v Olešné oslavili 120. výročí založení.

Letos v srpnu uplynulo 120 let od založení SDH Olešná. Oslavy výročí proběhly v sobotu 5. srpna. Dobrovolní hasiči připravili opravdu nabitý program.

V dopoledních hodinách probíhala výstava historie SDH Olešná v přísálí místního pohostinství. Následovala výroční schůze a slavnostní průvod obcí. Odpoledne se oslavy přesunuly na fotbalové hřiště, kde bylo k vidění několik ukázek - slaňování z plošiny, hašení automobilu, vystoupení mažoretek a hasičských dětí a mnoho dalšího.

Oslavy nebyly jedinou událostí letošních prázdnin. S dětmi jsme se vydali na soustředění, které bylo ve znamení cesty kolem světa. Procestovali jsme všechny světadíly. Děti si užily hromadu soutěží a zábavy.

Za SDH Olešná Aneta Šuttová

 
Zář
15
2017
Dny zámecké kuchyně
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Kateřina Bařtipánová   

Dny zámecké kuchyně se konají na zámku v HořovicíchDny zámecké kuchyně se konají na zámku v Hořovicích ve dnech 9. – 10. září a 16. – 17. září 2017. Prohlídky budou začínat vždy v 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 a 15.30. Zámecká kuchyně bude otevřena od 10 do 17 hodin. Vstupné na prohlídky zaměřené na gastronomii činí 190 Kč, snížené pak 140 Kč. Vstupné pouze do kuchyně bez prohlídky 50 Kč. Kateřina Bařtipánová

 
Zář
10
2017
Hořovické dny zdraví s Janou Kociánovou
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Radka Kočová   

Foto: Radka Kočová.Prevence. To bylo zásadní téma akce s názvem Hořovické dny zdraví, která se uskutečnila v sobotu 26. srpna v odpoledních hodinách v areálu Starého zámku. Hned za vstupní branou si mohli lidé nechat změřit krevní tlak nebo hladinu cukru v krvi.

 
Zář
15
2017
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 16/2017
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

RadnicePoslední jednání rady města Hořovice se konalo ve středu 23. srpna a informace k jednotlivým projednávaným bodům novinářům podali starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

Aktualizováno Pátek, 15 Září 2017 10:29
 
Srp
31
2017
Dny zdraví v hořovickém Starém zámku
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Konstaninos Tsivos   

Dny zdraví v hořovickém Starém zámkuNemocnice Hořovice společně s Městem Hořovice a Městským kulturním centrem uspořádaly v sobotu 26. srpna v areálu Starého zámku Dny zdraví. Akce byla zaměřena na prevenci zdraví a zdravé stravování. Dohromady se této akce zúčastnilo přes 100 lidí, včetně starosty Hořovic, Dr. Ing. Jiřího Peřiny, který Dny zdraví inicioval a převzal pod svou záštitu (viz foto).

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství