Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

Zář
25
2017
Milionáři za volanty autobusů
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Marta ŠeVac   

Slavnostní části se zúčastnilo mnoho významných hostů, kteří chtěli na vlastní oči vidět sedm nových autobusů a jejich uvedení do provozu, nebo vyznamenané řidiče, kteří ujeli milión a více kilometrů bez nehody. Tento akt nemohl být zakončený jinak, než společnou fotografií s vedením společnosti Arriva. Foto: Pavel Paluska

Arriva Střední Čechy s.r.o. pořádala v areálu provozoven v Králově Dvoře Den otevřených dveří v sobotu 9. září. Kromě bohatého programu se dostalo ocenění řidičům profesionálům, kteří již za volantem autobusů natočili milion a víc kilometrů. Tedy jsou tzv. zlatým pokladem Arrivy a firma si jich zejména vzhledem k současnému nedostatku řidičů velmi váží. Ocenění předával ředitel společnosti Arriva Zdeněk Abraham.

 
Zář
22
2017
Ve Skřipli posvětili obecní prapor
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Marta ŠeVac   

Foto: Václav Šesták.V sobotu 16. září od 15 hodin se ve Skřipli na návsi konalo slavnostní vysvěcení vlajky. Akci zahájil a hosty přivít starosta obce Pavel Ondráček, který zdůraznil, že získáním znaku a vlajky dostává obec Skřipel novou tvář a její obyvatelé tak snad získají více sebevědomí v obci, která je jejich domovem.

FOTOGALERIE

Aktualizováno Pátek, 22 Září 2017 09:46
 
Zář
05
2017
Letošní, v pořadí již sedmnácté králodvorské slavnosti
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel Paluska.Letošní, v pořadí již sedmnácté králodvorské slavnosti, se uskutečnili v sobotu 26. srpna v prostorách zámku za krásného slunného počasí. A tak si diváci našli cestu na slavnosti již od samého počátku, kdy začal hrát jako již tradičně Funny orchestra.

Aktualizováno Úterý, 05 Září 2017 08:21
 
Zář
20
2017
Klubíčko bude v České televizi
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Monika Vaňková   

Štáb České televize strávil s klienty dva celé dny. Klubíčko je významným poskytovatelem sociálních služeb pro rodiny s těžce postiženými dětmi a dospělými z celé ČR a zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením již 20 let. Jeho práci přijela zdokumentovat Česká televize.

 
Srp
29
2017
Osovská regata
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Marie Plecitá   

Foto: Marie Plecitá.V sobotu 12. srpna odpoledne proběhl na koupališti v Osovci II. ročník Osovské regaty, tedy plavby netradičních plavidel vlastnoručně postavených soutěžícími posádkami. Na startu se jich sešlo pět a přítomní diváci, kterých dorazilo téměř 250 a měli nač se dívat.

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství