Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko Dětský den ve Hvozdci
čen
19
2020
Dětský den ve Hvozdci
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marie Ernestová   

Děti při plnění úkolů.Po třech měsících se konečně ve Hvozdci konala akce, která byla příležitostí k setkání dětí, spolků, sousedů a občanů – oslava Dětského dne, samozřejmě za dodržení bezpečnostních opatření (pouze se nám příliš nedařilo dodržet dvoumetrové rozestupy).

 

I když obloha slibovala i možný déšť, po zamračeném zahájení se počasí zlepšilo a dopřálo dětem, aby si užily připravený program. A byl opravdu pestrý – nejprve předvedla ukázku šikovnosti pejsků děvčata ze spolku Agility Brdy, z.s., a jejich svěřenci si za zdolávání tunelů a překážek či chytání frisbee zasloužili velký potlesk.

Následovaly hry a soutěže na ploše velkého hřiště, největší zážitek měly děti ze střelby ze vzduchovky, kterou zapůjčil pan starosta Zdeněk Mottl.

Pak už se ale připravilo družstvo mužů SDH Hvozdec a předvedlo hašení požáru na modelu dřevěného domku, které všichni návštěvníci sledovali s velkým zaujetím. Přítomné děti si pak vyzkoušely, že udržet proudnici s vodou je práce pro silné chlapy. To ještě nebylo všechno, na polní cestu nad hřištěm přivezl pan Slavík svoji čtyřkolku a ochotně povozil všechny zájemce. Na závěr si mohli účastníci opéci buřtíky a zařádit na skákacím hradu zapůjčeném od Mikroregionu Hořovicko.

Zastupitelstvo obce oceňuje nejen velkou účast dětí, ale i úžasnou spolupráci organizátorů – místních spolků a ochotných občanů, díky nimž si všichni užili pohodové odpoledne.

Marie Ernestová, obec Hvozdec

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství