Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko Maturity v Gymnáziu V. Hraběte Hořovice
čen
19
2020
Maturity v Gymnáziu V. Hraběte Hořovice
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

Úspěšná maturantka z oktávy a její příznivci z nižšího ročníku na chodbě před maturitní učebnou. Fota: Naďa Kolenská. Maturity byly odsunuty na pozdější termíny oproti normálním letům kvůli koronaviru. K maturitám se letos v gymnáziu dostavilo 59 studentů a maturity se konaly také za dodržování přísných bezpečnostních opatření, tzn. dezinfekce, roušky ve společných prostorách, rozestupy 2 m při samotných zkouškách. Ředitel gymnázia PhDr. Jiří Vlček nás seznámil se zvláštnostmi letošních maturit. Začátkem června se konaly ve společné části maturity pouze didaktické testy, písemné práce („slohovky“) z češtiny i z cizích jazyků byly zrušeny.

 

K maturitám byli podle zvláštního zákona připuštěni všichni studenti, kteří si do stanoveného termínu v prosinci podali přihlášku k maturitní zkoušce.

Neuplatnila se tedy podmínka z „běžných“ let, kdy maturitní kandidát musel mít úspěšně uzavřený závěrečný ročník studia. Letos na výročním vysvědčení nesměl mít stupeň „nedostatečný“ ani „nehodnocen“.

Ovšem při maturitě je již normální hodnocení, takže je možné od maturity tzv. „vyletět“.

Marta ŠeVac

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství