Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko Novinky z obce Březová
čen
19
2020
Novinky z obce Březová
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jakub Martinák   

břez1 Multifunkční herní sestava pro děti

Na začátku června byla vedle tenisového kurtu instalována multifunkční herní sestava pro děti. Sestava tak nahradila herní prvky, které již dosloužily a nesplňovaly bezpečnostní a hygienické normy. Sestava je určena pro děti od 3 do cca 10 let a skládá se ze dvou skluzavek, dvou tunelů, lanového mostu, šplhací stěny, žebříkové stěny a pevného mostu. Pořízením tohoto herního prvku vzniklo nové místo pro volnočasové aktivity dětí a setkávání Březovských, ale i občanů z okolí. Pokud obec Březová bude úspěšná s aktuálně podanou žádostí o dotaci, bude brzdy toto hřiště doplněno o workoutovou sestavu pro větší děti, mládež, ale i dospělé.

 

břez2Z telefonní budky vznikla knihobudka

V lednu 2020 byl ukončen provoz telefonního automatu v obci Březová, neboť existence telefonní budky už postrádala, kvůli rozšíření mobilních služeb, smysl (podle statistik proběhlo v roce 2019, v průměru za celou ČR, 7,3 volání z jedné telefonní budky). Jako mnoho jiných obcí se i obec Březová rozhodla odkoupit za 1.200 Kč kabinu a vytvořit místo telefonní budky knihobudku. V knihobudce je umístěn provozní řád, který stanovuje podmínky provozu knihobudky. Knihy si lze na místě přečíst nebo jen tak prolistovat, odnést a vrátit nebo si ponechat doma.

Ing. Jakub Martinák, starosta

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství