Čtvrtek, 09. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko ZŠ a MŠ Cerhovice znovu ožila
čen
04
2020
ZŠ a MŠ Cerhovice znovu ožila
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Irena Štochlová   

První třída s paní učitelkou.Po dvou měsících se od 11. května otevřela základní škola nejprve pro zájemce z řad žáků 9. ročníku, kteří se připravovali na přijímací zkoušky. Přípravu a konzultace využilo všech 11 budoucích studentů SŠ pod vedením Mgr. Jana Šebesty a Mgr. Kláry Matějkové. Vždy v úterý a ve čtvrtek probíhaly dvě hodiny českého jazyka a matematiky.

 

Od 25. května navštěvují dopolední vzdělávací činnosti a odpolední zájmové aktivity někteří žáci 1. stupně, celkem 40 přihlášených žáků je rozděleno do 4 skupin. Pracují s třídními vyučujícími a odpolední činnost zajišťují vychovatelky školní družiny. Žáci se těšili i na oběd ve školní jídelně, který poskytují paní kuchařky. Před nástupem byl proveden důkladný úklid a dezinfekce všech prostor v budově školy správními zaměstnanci pod vedením pana školníka.

Zároveň k 25. květnu byla otevřena po dohodě se zřizovatelem i mateřská škola.

Děkujeme všech zaměstnancům školy za práci v době koronavirové.

Poděkování patří také rodičům za podporu svých dětí při distančním vzdělávání a spolupráci s vyučujícími.

Mgr. Irena Štochlová a Mgr. Daniela Vrňatová.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství