Středa, 05. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Dovolená v redakci

Naposledy nás před dovolenou zastihnete v redakci v pátek 17. července. Další vydání Podbrdských novin vyjde ve čtvrtek 3. září a uzávěrka materiálů ke zveřejnění je ve čtvrtek 27. srpna. Redakce bude otevřená již od pondělí 17. srpna.

nas region

 

Podbrdské noviny ZDARMA!

Podbrdské noviny budou od září vycházet v rámci časopisu Náš REGION. Budou ve všech schránkách zdarma, a také si je budete moci vzít zdarma v stojanech umístěných na veřejných místech.

PN Hořovicko Hlasujte pro opravu schodů ve Starém zámku v Hořovicích
Kvě
19
2020
Hlasujte pro opravu schodů ve Starém zámku v Hořovicích
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Anna Brotánková   

ilustrační fotoV rámci participativního rozpočtu Středočeského kraje mají také Hořovice své želízko v ohni. Po hlasování „lajkování“ postoupil náš projekt na úpravu schodů v areálu Starého zámku do databáze (více než 50 lajků) a teď se hlasuje o co největší podporu veřejnosti, a co nejlepší pozici pro přidělení dotace. Hlasovat můžete do 15. června.

Aktuálně je založeno 126 projektů a ten náš je až na 111. místě. Prosíme, podpořte ho svými hlasy. K dispozici máte dva pozitivní hlasy, využijte je. Hlasovat můžete na:

https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/prubezne-vysledky/

 

Hlasování - horní první záložka J v záhlaví.

Děkujeme za Vaše hlasy.

Kontaktní místo, kde je složka o participativním rozpočtu Středočeského kraje umístěna, je na stolku v Informačním centru na Starém zámku v Hořovicích.

Obsahuje pravidla, termíny, kontakty apod. a rovnou se lze na uvedené schody na nádvoří podívat.

RNDr. Anna Brotánková

vedoucí poboček Muzeum Hořovicka a Městské muzeum v Žebráku

Aktualizováno Úterý, 23 Červen 2020 17:53
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství