Sobota, 04. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko Dětská ambulance v Žebráku
Kvě
05
2020
Dětská ambulance v Žebráku
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Petra Horáková   

V Žebráku pro děti připravili velice hezké prostředí v nově zrekonstruované čekárně dětské ambulance.Od úterý 5. května je v provozu ambulance dětského praktického lékaře v Žebráku.

„I přes momentální složitou situaci jsme se rozhodli přistoupit k otevření ambulance PLDD, kterou nemocnice převzala v loňském roce. Jsme si vědomi, že k otevření dochází s prodlevou, která byla zapříčiněna mimo jiné i hygienicko-epidemiologickou situací v ČR v souvislosti s probíhající pandemií COVID-19. Pevně věřím, že nově zrekonstruované prostory, čekárna, místo pro parkování kočárků a moderně vybavená ordinace se bude líbit nejen dětem,“ říká Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice.

 

„V tento okamžik jsme, vzhledem k situaci v republice a s tím souvisejícími opatřeními, nastavili ordinační dobu v upraveném režimu. Od počátku května tedy bude ambulance otevřena každé úterý, čtvrtek a pátek s tím, že od 7.30 do 12.00 bude prostor pro zvané pacienty, kdy budou probíhat hlavně preventivní prohlídky a očkování, od 13.00 do 15.30 pak bude ambulance určena pro nemocné pacienty,“ popisuje MUDr. Mahulena Exnerová, primářka dětského oddělení Nemocnice Hořovice, pod jejíž primariát ambulance spadá. „Postupem času, dojde-li ke snížení rizika onemocnění COVID-19, budeme ordinační hodiny dále upravovat.“

Do ambulance se od úterý 5. května můžete objednat na tel. č. 311 533 383.

Text + foto: MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí.

Aktualizováno Úterý, 19 Květen 2020 08:28
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství