Pátek, 29. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN Hořovicko Fotorici vystavují v Galerii Starý zámek
Bře
13
2020
Fotorici vystavují v Galerii Starý zámek
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Pavel Paluska   

Momentky z vernisáže výstavy fotografií členů berounského fotoklubu Fotorici v Galerii Starý zámek v Hořovicích. Fota: Pavel Paluska.Na vernisáži výstavy se ve čtvrtek 5. března po úvodním slově ředitele hořovického Městského kulturního centra Přemysla Landy ujal slova mluvčí Fotoriků, reportážní fotograf Vladimír Kasl, který sdružení představil a seznámil přítomné s tím, že některé výstavní kousky jsou i k zakoupení. Starosta Hořovic Jiří Peřina dodal, že je čest pro město přivítat takové skvělé fotografy ze sousedního Berouna. Poté převzal z rukou fotografa Františka Dostála publikaci jeho fotografií z pražských Vršovic. Srdce starosty jen zaplesalo, protože ve Vršovicích žil a našel si tam i svoji ženu.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství