Pátek, 29. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN Hořovicko Akademie Gymnázia Václava Hraběte
úno
01
2020
Akademie Gymnázia Václava Hraběte
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Archiv gymnázia.V úterý 17. prosince 2019 proběhla v Lidovém domě v Hořovicích Vánoční akademie, na které vystoupili nadaní studenti Gymnázia Václava Hraběte Hořovice. O tom, jaký sklidila úspěch, se mluví na školních chodbách i měsíc poté.

 

Několik týdnů před 17. prosincem loňského roku, se začali hořovičtí gymnazisté chystat na svou každoroční akademii. Věnovali přípravě polední pauzy i svůj volný čas. Secvičili taneční choreografie, nazkoušeli scénky, vybrali si noty, podle kterých budou zpívat a hrát… V případě potřeby se trénovalo i v hodinách cizích jazyků, protože akademie byla ozvláštněna mnoha cizojazyčnými výstupy.

V den akademie se účinkující sešli hned ráno na předpremiéře pro nevystupující studenty a jejich profesory. A znovu hráli i odpoledne pro rodiče a kamarády. Lidový dům byl plný k prasknutí, takže potlesk po každém vystoupení byl zaslouženě velký.

Jako tradičně zahájil Vánoční akademii pěvecký sbor. Jeho zpěv vystřídal tanec, hra na různé hudební nástroje, vtipné scénky a nejen to. Jeden z největších úspěchů sklidil výstup s názvem GVH Stars, aneb když hvězdy učí, který sehráli báječní profesoři.

Záznam všech vystoupení je na youtube kanále gvhhorovice, o přestávkách si studenti oblíbená vystoupení pouštějí stále dokola a těší se na nadcházející ročník, který jistě bude především díky skvělé organizaci Mgr. Václavy Jedličkové stejně nezapomenutelný.

Daniela Hlavová

Foto: Archiv gymnázia.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství