Neděle, 31. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN Hořovicko Besídka školní družiny ZŠ Cerhovice
Led
22
2020
Besídka školní družiny ZŠ Cerhovice
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Martina Štychová   

Foto: Michal Štych.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020 popřály děti a vychovatelky ze školní družiny ZŠ a MŠ Cerhovice rodičům a kamarádům na vánoční besídce, která se konala v úterý 10. prosince v sokolovně v Cerhovicích.

Děti zahájily tancem roztomilých a hravých „TUČŇÁKŮ“. Nechyběly ani krásné vánoční koledy s hudebním doprovodem a básničky se zimní tématikou. Po divadelním představení „ZUBAŘ JE ANDĚL“ a reklamní chvilce se přišli představit veselí „SANTOVÉ s ROLNIČKAMI“, kteří dokázali roztleskat celý sál. Závěrečná vánoční píseň s předáváním dárků dojala nejednoho z rodičů.

Děkujeme dětem za úžasné vystoupení a rodičům za podporu a přízeň.

Martina Štychová

Foto: Michal Štych.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství