Pátek, 29. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN Hořovicko Lochovický zámek opět přivítal hosty
Led
22
2020
Lochovický zámek opět přivítal hosty
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Naďa Kolenská   

Foto: Naďa KolenskáTaké letos se sešli příznivci hudby a divadla v sále lochovického zámku, kde v sobotu 4. ledna vystupoval, jako každoročně soubor Musica pro Sancta Cecilia, což je vokálně–instrumentální soubor, který se zaměřuje především na interpretaci hudby z období gotiky, renesance a baroka.

 

Návštěvníci po koncertu rádi využili čas k setkání s přáteli u dobrého svařeného vína.

Než ale koncert začal, na divadelních prknech se představily děti z dramatického kroužku ze ZŠ Lochovice, které pod vedením Mgr. Šárky Vašíkové předvedly vánoční divadelní hru o zvířátkách.

Poté za doprovodu harmoniky přišli mezi obecenstvo tři králové z Charity Beroun s doprovodem a tím se všichni zapojili do Tříkrálové sbírky.

Poděkování za uspořádání této tradiční akce patří paní Renatě Schumové.

Naďa Kolenská

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství