Pondělí, 27. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Hořovicko Obživlá dýně na Jivině
Lis
22
2019
Obživlá dýně na Jivině
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Lucie Váchová   

jivinaV halloweenském čase se ti nejodvážnější pustili do výroby dýňových strašidel a tematických lucerniček, za jejichž svitu v doprovodu rodičů putovali za dýňovou bytostí. Ta všem odvážlivcům rozsvítila jejich právě vyřezané dýňové tváře a odměnila sladkostmi a dýňovou polévkou. Děti odcházely neméně rozsvícené, než jejich dýňoví kamarádi a všichni se těšíme na další chystané zážitky.Tradiční Jivinská burza v neděli 27. října opět potěšila spoustu nakupujících i prodávajících. Vedle bolavých zad, vytahaných rukou a nevyspalých očí organizátorek, přinesla i zisk prostředků, ze kterých čerpáme na realizaci volnočasových aktivit pro naše nejmenší.

 

Mgr. Lucie Váchová, Sociální a kulturní výbor Obce Jivina

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství