Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko Obživlá dýně na Jivině
Lis
22
2019
Obživlá dýně na Jivině
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Lucie Váchová   

jivinaV halloweenském čase se ti nejodvážnější pustili do výroby dýňových strašidel a tematických lucerniček, za jejichž svitu v doprovodu rodičů putovali za dýňovou bytostí. Ta všem odvážlivcům rozsvítila jejich právě vyřezané dýňové tváře a odměnila sladkostmi a dýňovou polévkou. Děti odcházely neméně rozsvícené, než jejich dýňoví kamarádi a všichni se těšíme na další chystané zážitky.Tradiční Jivinská burza v neděli 27. října opět potěšila spoustu nakupujících i prodávajících. Vedle bolavých zad, vytahaných rukou a nevyspalých očí organizátorek, přinesla i zisk prostředků, ze kterých čerpáme na realizaci volnočasových aktivit pro naše nejmenší.

 

Mgr. Lucie Váchová, Sociální a kulturní výbor Obce Jivina

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství