Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Hořovicko Hasiči z Olešné na oslavách ve Bzové
Zář
06
2019
Hasiči z Olešné na oslavách ve Bzové
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Olešná   

Foto: Archiv SDH Olešná.Již podruhé navštívili hasiči z Olešné u Hořovic Memoriál Františka Šímy ve Bzové, který se konal 24. srpna. Letošní ročník byl spojen s oslavami 115. výročí založení tamního sboru dobrovolných hasičů.

 

SDH Olešná reprezentovalo jedno ženské družstvo a jedno mužské, které do plného počtu doplnily ženy. Soutěžilo se v klasickém požárním útoku. Každý tým měl jeden pokus, bez jakékoliv možnosti opravy. Po závěrečném vyhodnocení výsledků skončili muži i ženy na krásných třetích místech. Po ukončení soutěže olešenští ještě navštívili místní hasičskou zbrojnici, která byla otevřena veřejnosti, a následně se zúčastnili ukázek hasičské techniky. Lucie Šubrtová

 SDH Olešná.

Aktualizováno Středa, 18 Září 2019 14:06
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství