Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN Hořovicko Čarodějnice na Jivině nakonec vzplála
Kvě
19
2019
Čarodějnice na Jivině nakonec vzplála
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jivina   

čarjiv2Dlouhotrvající sucha ohrozila plánovanou atrakci pro děti, ale déšť přišel jako na objednávku a čarodějnice nakonec mohla zahořet.

 

V úterý 30. dubna se sešel sympatický počet občanů Jiviny, ale i několika našich přátel ze sousedních obcí. Zastoupení dětí bylo velké a upálení čarodějnice tak s očekáváním pozorovalo mnoho párů nadšených očí. Po obavách z dlouhotrvajícího sucha se nakonec mohla akce bezpečně uskutečnit. Se zimou jsme se rozloučili a vůně pečených špekáčků jen potvrdila příchod jara. Maminky napekly něco sladkého na zakousnutí, takže dětem nechyběla energie na pohybové hry, ale ani na práci – dřevo, které děti nanosily, zbylo ještě pro další příležitost, na kterou se už teď těšíme.

Sociální a kulturní výbor Obce Jivina

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství