Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Hořovicko Čarodějnice na Jivině nakonec vzplála
Kvě
19
2019
Čarodějnice na Jivině nakonec vzplála
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jivina   

čarjiv2Dlouhotrvající sucha ohrozila plánovanou atrakci pro děti, ale déšť přišel jako na objednávku a čarodějnice nakonec mohla zahořet.

 

V úterý 30. dubna se sešel sympatický počet občanů Jiviny, ale i několika našich přátel ze sousedních obcí. Zastoupení dětí bylo velké a upálení čarodějnice tak s očekáváním pozorovalo mnoho párů nadšených očí. Po obavách z dlouhotrvajícího sucha se nakonec mohla akce bezpečně uskutečnit. Se zimou jsme se rozloučili a vůně pečených špekáčků jen potvrdila příchod jara. Maminky napekly něco sladkého na zakousnutí, takže dětem nechyběla energie na pohybové hry, ale ani na práci – dřevo, které děti nanosily, zbylo ještě pro další příležitost, na kterou se už teď těšíme.

Sociální a kulturní výbor Obce Jivina

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství