Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Hořovicko SAINT-GOBAIN podpořil mažoretky
Kvě
13
2019
SAINT-GOBAIN podpořil mažoretky
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Daniela Hlavová   

mažo

Mažoretky Domečku Hořovice se chystají na „NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT MAŽORETEK A TWIRLINGU ČESKÉ REPUBLIKY 2019“, který pořádá svaz mažoretek a twirlingu ČR – NBTA, z.s. Protože mají zatím méně zkušeností než soupeři, v neděli 7. dubna pilně trénovaly na semináři, který vedla trenérka, porotkyně a mistryně Evropy v twirlingu Lucie Jana Matoušková.

 

Nejstarší skupina Mažoretek Domečku Hořovice (Mažoretky II.), která si vloni vybojovala postup do zemského finále národního šampionátu mažoretek v kategorii Děti starší, bude součástí tohoto šampionátu i letos, avšak už ve věkové kategorii Junior. Trenérka Pavlína Hejbalová s sebou na soutěž vezme poprvé i svou mladší skupinu (Mažoretky I.), která bude soutěžit ve věkové kategorii Děti mladší. Všechna děvčata do té doby čeká ještě měsíc usilovné práce a dřiny.

Díky sponzorskému daru od společnosti Saint-Gobain Sekurit si mohly Mažoretky Domečku Hořovice učení choreografií zpříjemnit seminářem s Lucií Janou Matouškovou a naučit se tak mnoho zajímavých prvků s hůlkou.

Trenérka mažoretek Mini Oskarky Ostrov, mistryně Evropy z roku 2012, mnohanásobná mistryně české republiky, porotkyně a mimo jiné i Miss NBTA Lucie Jana Matoušková pomáhala v neděli 7. dubna od časného rána skupině Mažoretky I s jejich pódiovou skladbou. Naučila je nejen nové prvky s hůlkou, ale i správné základy pro držení těla, dotahování a provedení všech cviků pro co nejlepší celkový dojem a upozornila na časté chyby, kterých si porotci všímají. Utahané mažoretky vystřídala v půl druhé starší skupina. Až do večerních hodin také pilovaly sestavu, do které jim Lucie přidala novou část. S obdivem sledovaly neuvěřitelné triky s hůlkou, které Lucie dovede a ty o něco snazší se od ní naučily.

Sice byly všechny mažoretky po tréninku vyčerpané, přesto ale odcházely s pocitem, že na soutěži ze sebe zvládnou dostat maximum. Kromě Lucčiny pochvaly, kterou obě skupiny ocenily úsměvem od srdce, je o tom přesvědčila i nová týmová tílka od společnosti Saint-Gobain, která jsou pro každý soutěžní tým nezbytností.

Naše trenérka Pavlínka řekla „Přála bych vám zažít ten moment, kdy jsem svým mažoretkám tílka rozdala. Upřímná radost dětí je tou nejkrásnější odměnou. Jsem vděčná společnosti Saint-Gobain za tento krásný dar!“ Daniela Hlavová

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství