Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Hořovicko Noc s Andersenem ve Hředlích
Kvě
02
2019
Noc s Andersenem ve Hředlích
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Ilona Psohlavcová   

Foto: Ilona PsohlavcováV pátek 12. dubna se v obecní knihovně ve Hředlích sešli mladí čtenáři u příležitosti „Noci s Andersenem“. Večer si všichni hezky užili, měla jsem pro ně připravené kvízy, doplňovačky, omalovánky a vědomostní testy k letošním doporučeným tématům – 70 let nakladatelství Albatros a 120. výročí narození Ondřeje Sekory.

 

Děti si také zkusily zahrát na korektory. Ve druhé polovině večera tvořily obrázky jarních kytiček, modelovaly a vybarvovaly krásné šneky. Během tvoření jsem jim přečetla pár kapitol z knihy, kterou si vybraly. Z knihovny si děti odnesly své výtvory, baterku, propisku a jiné upomínkové předměty.

Foto+text: Ilona Psohlavcová, knihovnice Hředle.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství