Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Hořovicko Skauti se opět sjeli do Hořovic
Dub
26
2019
Skauti se opět sjeli do Hořovic
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jiří Konrád   

junák

O víkendu 29. – 31. března se sjeli do Hořovic účastníci čekatelského kurzu pořádaného Brdskou lesní školou pod záštitou okresní rady Junáka – českého skauta v Berouně k vykonání čekatelských zkoušek.

 

Zkouškovému víkendu předcházely 2 víkendy přednášek, praktické výuky a ověřování chování v krizových situacích. Vzdělávání probíhalo hlavně v oblastech duchovního rozměru skautingu, psychologie, metodiky, zdravovědy, pedagogiky a vedení oddílu.

Kurz i zkoušky proběhli pod vedením Jiřího Konráda a instruktorů, zejména Josefa Ležala, Václava Obadálka, Lukáše Kubečka, Hany Pátkové a dalších. Účastníci přijeli ze všech koutů Středočeského kraje, ale i ze vzdálenějších míst, jako jsou např. Borovany či České Budějovice. Celkem se zúčastnilo 25 frekventantů.

Touto cestou děkuji vedení 2. Základní školy Hořovice a vedení MěÚ Hořovice za poskytnutí zázemí pro kurz.

Ing. Jiří Konrád – Abbé, vůdce čekatelského kurzu

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství