Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN Hořovicko Průvod maškar se vydal obcí Rpety
úno
25
2019
Průvod maškar se vydal obcí Rpety
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Naďa Kolenská   

Dobrá nálada byla i při společném focení. Foto: Naďa KolenskáNa Masopust do Rpet, který se konal také (stejně jako v dalších obcích našeho regionu) v sobotu 16. února, jsem dojela, jak se říká jen tak-tak, abych stačila udělat společný snímek, než se průvod i s koňským povozem a za hudebního doprovodu harmoniky vydal na obchůzku obce. Tak, jako každý rok, se zde sešla parta fajn lidí, kteří měli plno nápaditých masek a náladu se dobře bavit.

Od pěti hodin odpoledne na všechny zájemce čekala domácí zabíjačka a večer od 20 hodin taneční retro zábava.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství