Středa, 17. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN Hořovicko Sebeobrana pro ženy v Hořovicích měla úspěch
úno
11
2019
Sebeobrana pro ženy v Hořovicích měla úspěch
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jitka Janoušková   

190210 horovice kapap woman allV Hořovické sokolovně bylo nedělní odpoledne (10.února) zasvěceno dvouhodinovému kurzu sebeobrany pro ženy. Kurz zdarma organizovala skupina KAPAP CZECH, která zde vede i pravidelné tréninky izraelské sebeobrany pro děti a dospělé. V tělocvičně se sešlo téměř 40 žen a dívek, kterým není lhostejná jejich osobní bezpečnost. Sjely se do Hořovic ze širokého okolí - Jinců, Zdic, Žebráku či dokonce až z Berouna.

Během kurzu bylo ženám názorně ukázáno, že nebezpečí se rozhodně nesmí podceňovat a nejdůležitější je prevence. Kurz každopádně nebyl jen nezáživným povídáním, ale prakticky se cvičilo. Účastnice si z kurzu odnesly řadu dovedností, které jim mohou v případě nenadálého útoku pomoci útok odrazit a utéci do bezpečí.

sebeobrana

Pro velký zájem to určitě nebyl poslední kurz a rádi v budoucnu budeme v této aktivitě pokračovat. Zájemci o svou bezpečnost se mohou také zúčastnit pravidelných tréninků KAPAP CZECH v Hořovické sokolovně každou středu večer od 18.00 pro děti (7-13 let) a od 19.00 pro mládež a dospělé (14+). Dorazit můžete klidně hned.

Za KAPAP CZECH Jitka Janoušková

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství