Neděle, 21. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN Hořovicko Digitus Mise, z.ú. – vaše opora
Lis
06
2018
Digitus Mise, z.ú. – vaše opora
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jan Křížek   

digiSpíše jen zřídka dochází ke stěhování společností, zejména těch sociálních. Organizaci poskytovatele sociálních služeb Digitus Mise to však neminulo. Více jak 10 let jsme sídlili v Hořovicích v ulici Pod Dražovkou. Občané, především města Hořovice, tuto adresu znali, jezdili k nám, ba co více, místu kolem vstupu do Dražovky, se říkalo tam u „Digitusu“. A i když to není latinsky v pořádku (u Digitu), vůbec to nevadí, naopak, nás pojmenování těšilo.

 

Avšak nastala situace a my museli najít adresu jinou pro sídlo i poskytování sociálních služeb (jen doufám, že další stěhování už nebude!). Po době hledání a výběru jsme našli pochopení u manželů Machálkových v Pražské ulici (místní restaurace Optima končila), a tak nyní nás najdete na této nové adrese v Hořovicích, Pražská 28, - naproti poště.

Po větších úpravách celého přízemí budovy a nákupu potřebného vybavení zde najdete jak sídlo naší společnosti, tak hlavně tzv. „Centrum denních služeb“, jednu ze tří námi poskytovaných sociálních služeb.

Slavnostní otevření za účasti zástupců Krajského úřadu, města Hořovice a dalších hostů, se uskuteční v obvyklém čase našich besed (Ká.Ča.) první středu v měsíci 7. listopadu.

Srdečně zveme také všechny občany k prohlídce, ale i k posezení při malém občerstvení a to od 15 hodin do večera (možné je i malé překvapení).

Jan Křížek s kolektivem

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství