Středa, 16. leden 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Středočeský kraj bude podporovat studium praktických sester

sestraK podporovaným oborům vzdělání v rámci strategie podpory odborného vzdělávání ve Středočeském kraji přibude podle rozhodnutí krajských radních obor praktická sestra.

„Chceme zvýšit zájem o studium praktických sester. Na trhu je kvalifikovaných pracovníků v tomto oboru vážný nedostatek,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO 2011).

Podle radního pro oblast školství Prof. MUDr. Zdeňka Seidla (ČSSD) je kraj zřizovatelem sedmi středních zdravotních škol. „Na nich bude obor praktická sestra zařazen do stipendijního programu,“ uvedl Zdeněk Seidl.

PN Hořovicko Poděkování za vydařený „Cibulák“
říj
31
2018
Poděkování za vydařený „Cibulák“
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jaroslav Gross   

cibul 97Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice děkuje všem, kteří pomohli při přípravě, organizaci a samotném průběhu Cibulového jarmarku, který se konal v sobotu 13. října v Hořovicích.

Poděkování patří městu Hořovice za uzavření města a přilehlých ulic, Policii ČR, Městské policii Hořovice, Dopravnímu inspektorátu Beroun za bezpečnost, Bezpečností agentuře D. I. SEVEN za ostrahu a firmě AVE CZ za úklid.

Dík patří i všem vystupujícím, kteří se postarali o kulturní program.

 

Dále děkujeme i ZO ČZS okolních obcí a všem pěstitelům za dodání vzorků na výstavu ovoce a zeleniny. Za přitažlivou výstavu patří poděkování i ZO Českého včelařského svazu Jince, Zahradnictví Ing. Cílková Hořovice, Zahradnictví Šenk Komárov, panu Jindřichovi za panelovou výstavu hub včetně zodpovídání dotazů a panu Ing. Káňovi za odborné poradenství na výstavě.

Děkujeme i našim dlouholetým mediálním partnerům, jejichž pomoc je pro naši organizaci velkým přínosem.

Největší poděkování však patří členům výboru ZO ČZS Hořovice, dobrovolníkům z řad zahrádkářů i některých občanů města, bez kterých by se akce takového rozsahu nedala zvládnout.

Za velice hojnou účast děkujeme i všem návštěvníkům, kteří se přijíždějí na náš Cibulový jarmark každoročně podívat.

Věříme, že i příští 31. Cibulový jarmark bude ve spolupráci všech složek i dobrovolníků stejně úspěšný, jako ten letošní.

Za výbor ZO ČZS Hořovice Jaroslav Gross, předseda

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství