Neděle, 21. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN Hořovicko Poděkování za vydařený „Cibulák“
říj
31
2018
Poděkování za vydařený „Cibulák“
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jaroslav Gross   

cibul 97Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice děkuje všem, kteří pomohli při přípravě, organizaci a samotném průběhu Cibulového jarmarku, který se konal v sobotu 13. října v Hořovicích.

Poděkování patří městu Hořovice za uzavření města a přilehlých ulic, Policii ČR, Městské policii Hořovice, Dopravnímu inspektorátu Beroun za bezpečnost, Bezpečností agentuře D. I. SEVEN za ostrahu a firmě AVE CZ za úklid.

Dík patří i všem vystupujícím, kteří se postarali o kulturní program.

 

Dále děkujeme i ZO ČZS okolních obcí a všem pěstitelům za dodání vzorků na výstavu ovoce a zeleniny. Za přitažlivou výstavu patří poděkování i ZO Českého včelařského svazu Jince, Zahradnictví Ing. Cílková Hořovice, Zahradnictví Šenk Komárov, panu Jindřichovi za panelovou výstavu hub včetně zodpovídání dotazů a panu Ing. Káňovi za odborné poradenství na výstavě.

Děkujeme i našim dlouholetým mediálním partnerům, jejichž pomoc je pro naši organizaci velkým přínosem.

Největší poděkování však patří členům výboru ZO ČZS Hořovice, dobrovolníkům z řad zahrádkářů i některých občanů města, bez kterých by se akce takového rozsahu nedala zvládnout.

Za velice hojnou účast děkujeme i všem návštěvníkům, kteří se přijíždějí na náš Cibulový jarmark každoročně podívat.

Věříme, že i příští 31. Cibulový jarmark bude ve spolupráci všech složek i dobrovolníků stejně úspěšný, jako ten letošní.

Za výbor ZO ČZS Hořovice Jaroslav Gross, předseda

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství