Neděle, 18. listopad 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obědy do škol

ilustrační fotoRada Středočeského kraje v rámci rozpočtového opatření pro období letošního roku přesunula 1,979 milionů korun na předfinancování projektu „Obědy do škol ve Středočeském kraji“. Částka se na projekt přesouvá z prostředků, které byly určené na předfinancování a kofinancování projektů EU. Po schválení žádosti bude projekt hrazen z evropských peněz, konkrétně z Operačního programu potravinové a materiální pomoci.

PN Hořovicko Sportovci pomáhají dětem
Zář
10
2018
Sportovci pomáhají dětem
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jaroslava Prokopová   

P1040860V sobotu 28.7.2018, sehrály, v rámci „Tlustických slavností“, fotbalový zápas mužstva SK Tlustice a FK Komárov. V rámci tohoto zápasu proběhla sbírka, na kterou přispěli diváci, hráči a funkcionáři obou mužstev. Cílem této sbírky bylo, vybrat finanční dar pro Základní školu, Žebrák, Hradní 67, ve které se vzdělávají žáci s různým druhem postižení. Celkem bylo vybráno 17 350,- Kč. Dar předal ředitelce školy zástupce SK Tlustice, pan Pavel Bureš, při slavnostním zahájení školního roku 2018/19. Děkujeme všem, kteří se na této sbírce podíleli. Velice si vážíme vašeho daru. Použijeme jej na zakoupení vybavení školní zahrady.

Žáci a zaměstnanci ZŠ Žebrák

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství