Středa, 19. září 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Písmena 2018 s Army muzeem Zdice

Věříme v demokracii...Jako každoročně pořádá Army muzeum Zdice v sobotu 15. září historicko-vojenskou akci Písmena 2018. Akce je vhodná pro celou rodinu a bude nač se dívat. Při akci budou vidět tábory vojsk z 1. a 2. světové války, činnost VÚ Jince, práce hasičů či záchranářů. Nebudou chybět ani bojové ukázky z 1. a 2. světové války či sovětské tanky T 34 a SU 100. Začínáme v 10 hodin! Více informací se dozvíte v přiloženém plakátu. Ivan Herák místopředseda Army muzea Zdice

PLAKÁT

PN Hořovicko ZPRÁVIČKY Z TOČNÍKA PN 12/2018
čen
25
2018
ZPRÁVIČKY Z TOČNÍKA PN 12/2018
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: - jbt -   

toč Točník ovládli nejlepší přátelé člověka

V květnu proběhla na louce za skálou výstava výmarských ohařů. K vidění jich zde bylo opravdu mnoho, odhadem tak 200 výstavních psů a fenek.

 

Červnové akce nejen pro děti

Odpoledne 8. června se neslo ve velmi dobré náladě. V areálu sportovních hřišť se konal dětský den, kde na děti čekaly nejrůznější úkoly, hry a soutěže. Navečer jsme si pak společně opekli vuřty a zazpívali u táboráku.

Pro ty, kteří nestihli dětský den, se v sobotu 16. června od 10.00 do 18.00 hodin uskuteční akce Pohádkový hrad Točník. Představí se zde různé divadelní a šermířské soubory, kouzelníci, kejklíři, známí kreslíři, karikaturisté a orientální tanečnice. Program bude velmi bohatý a bude probíhat na třech hradních nádvořích. K vidění zde dále bude mnoho řemesel, které si na místě budete moci vyzkoušet.

Z jednání obecního zastupitelstva

Zastupitelstvo schválilo cenu za provedení stavebních prací v nové zástavbě a souhlasí s odkoupením.

Jedná se o předem projednané stavební práce: Rozšíření vozovky a vyasfaltování mezi starou a novou zástavbou. Oprava a úprava chodníku a nové lampy okolo přechodu pro chodce v témže místě.

Na začátku nové zástavby bude vybudováno nové místo pro kontejnery na tříděný odpad.

Cesta, která vede novou zástavbou a ústí na místní komunikaci, byla zkolaudována a investor ji předal obci. - jbt -

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství