Středa, 18. červenec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Pojeďte s námi na výlet do Telče

Náměstí Zachariáše z Hradce TelčZákladní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice zve občany na zájezd do města Telč, které je od roku 1992 zapsáno na Seznamu světového a přírodního dědictví UNESCO.

PN Hořovicko V Hořovicích jsme vítali jaro
Dub
15
2018
V Hořovicích jsme vítali jaro
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Naďa Kolenská   

Foto: Naďa KolenskáV sobotu 24. března bylo na nádvoří Starého zámku v Hořovicích neobvykle živo. MKC Hořovice a Creative World zde uspořádaly zajímavou akci Vítání jara, s podtitulem Stezka jara v českém kalendáři. Akce byla zaměřena hlavně na zábavu pro děti, ovšem nenudili se ani rodiče, naopak, při soutěžích, které byly pro děti připraveny, vydatně pomáhali.

Organizátoři připravili pro příchozí plno soutěží i kreativní dílnu, kde si mohli zájemci vytvořit dle své vlastní fantazie například různé velikonoční dekorace. U vstupu dostal každý z návštěvníků hrací kartu, s kterou procházel různá stanoviště, kde byly připraveny soutěže, kvízy a podobně, např. rozpoznat čichem různé byliny, poznat luštěniny nebo odpovědět na hádanky, které byly uvnitř hrací karty, vyjmenovat všechny dny v pašijovém týdnu atd. Po úspěšném zvládnutí všech úkolů, čekala na děti sladká odměna.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství