Úterý, 24. duben 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomáhá rodinám v těžké životní situaci již tři roky

logoKrizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví tři roky od svého založení. Za dobu své působnosti pomohla téměř dvěma tisícům rodin, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit rodiny, které se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN Hořovicko V Hořovicích jsme vítali jaro
Dub
15
2018
V Hořovicích jsme vítali jaro
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Naďa Kolenská   

Foto: Naďa KolenskáV sobotu 24. března bylo na nádvoří Starého zámku v Hořovicích neobvykle živo. MKC Hořovice a Creative World zde uspořádaly zajímavou akci Vítání jara, s podtitulem Stezka jara v českém kalendáři. Akce byla zaměřena hlavně na zábavu pro děti, ovšem nenudili se ani rodiče, naopak, při soutěžích, které byly pro děti připraveny, vydatně pomáhali.

Organizátoři připravili pro příchozí plno soutěží i kreativní dílnu, kde si mohli zájemci vytvořit dle své vlastní fantazie například různé velikonoční dekorace. U vstupu dostal každý z návštěvníků hrací kartu, s kterou procházel různá stanoviště, kde byly připraveny soutěže, kvízy a podobně, např. rozpoznat čichem různé byliny, poznat luštěniny nebo odpovědět na hádanky, které byly uvnitř hrací karty, vyjmenovat všechny dny v pašijovém týdnu atd. Po úspěšném zvládnutí všech úkolů, čekala na děti sladká odměna.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství