Pondělí, 27. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Hořovicko
Led
23
2020
Žáci 2. ZŠ Hořovice na zámku Moritzberg
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Renata Pernegrová   

Foto: Renata PernegrováDne 18. prosince 2019, tedy jeden z posledních školních dnů před vánočními prázdninami, se podívali žáci 2. ZŠ Hořovice ze 7., 8. a 9. tříd se svými učitelkami s cestovní kanceláří na expozici o proslulé pohádce Tři oříšky pro Popelku a na vánoční trhy do německých Drážďan.

 
Led
23
2020
Koncert Václava Neckáře v Hořovicích
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaNa koncertě Václava Neckáře v Hořovicích vystoupil příbramský sbor Canzonetta, se kterým si zpěvák zazpíval několik koled. Během dvouhodinového koncertu zazněly hity, jako „Stín katedrál“ či „Dr. Dam di dam“. Vánoční koncert nemohl skončit jinak než písní „Půlnoční“ a na samý závěr zazněla písnička „Všechno je jenom jednou“.

Foto: Pavel Paluska.

 
Led
22
2020
Lochovický zámek opět přivítal hosty
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Naďa Kolenská   

Foto: Naďa KolenskáTaké letos se sešli příznivci hudby a divadla v sále lochovického zámku, kde v sobotu 4. ledna vystupoval, jako každoročně soubor Musica pro Sancta Cecilia, což je vokálně–instrumentální soubor, který se zaměřuje především na interpretaci hudby z období gotiky, renesance a baroka.

 
Led
22
2020
Besídka školní družiny ZŠ Cerhovice
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Martina Štychová   

Foto: Michal Štych.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020 popřály děti a vychovatelky ze školní družiny ZŠ a MŠ Cerhovice rodičům a kamarádům na vánoční besídce, která se konala v úterý 10. prosince v sokolovně v Cerhovicích.

Děti zahájily tancem roztomilých a hravých „TUČŇÁKŮ“. Nechyběly ani krásné vánoční koledy s hudebním doprovodem a básničky se zimní tématikou. Po divadelním představení „ZUBAŘ JE ANDĚL“ a reklamní chvilce se přišli představit veselí „SANTOVÉ s ROLNIČKAMI“, kteří dokázali roztleskat celý sál. Závěrečná vánoční píseň s předáváním dárků dojala nejednoho z rodičů.

Děkujeme dětem za úžasné vystoupení a rodičům za podporu a přízeň.

Martina Štychová

Foto: Michal Štych.

 
Pro
07
2019
Večer s lékařem bez hranic
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

Rád se pozdravil se známými z hořovické nemocnice, kde mnoho let pracovat. Na snímku s paní Janou Šrámkovou. Fota: Naďa Kolenská.Hezký večer ve společnosti sympatického chirurga Tomáše Šebka strávilo v Knihovně Ivana Slavíka Hořovice opravdu hodně návštěvníků, kteří beznadějně zaplnili přednáškový sál, chodbu i přilehlé prostory.

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství