Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN Hořovicko
Bře
13
2020
Poničené, správněji přímo devastované veřejné záchody v Hořovicích
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Ondřej Vaculík   

trápí 1Budou znovu otevřeny alespoň v sobotu 28. března na akci „Vítání jara v Hořovicích“, které na Palackého náměstí a na radnici organizuje Sedmikráska s MKC Hořovice? A vůbec, proč jsou veřejné záchody na Palackého náměstí, v sousedství radnice, lékárny a ZUŠ Hořovice, (tak často) zavřeny?

Celý článek...
 
Bře
13
2020
Ohlédnutí za drozdovským masopustem
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Eva Ešková   

droma okKrásné sobotní odpoledne 22. února patřilo již k tradičnímu drozdovskému masopustu. Na návsi se sešla spousta masek, ale i přihlížejících, které vytáhlo z domovů slunečné i když trochu větrné počasí.

Celý článek...
 
úno
01
2020
Akademie Gymnázia Václava Hraběte
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Archiv gymnázia.V úterý 17. prosince 2019 proběhla v Lidovém domě v Hořovicích Vánoční akademie, na které vystoupili nadaní studenti Gymnázia Václava Hraběte Hořovice. O tom, jaký sklidila úspěch, se mluví na školních chodbách i měsíc poté.

Celý článek...
 
Bře
13
2020
Fotorici vystavují v Galerii Starý zámek
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Pavel Paluska   

Momentky z vernisáže výstavy fotografií členů berounského fotoklubu Fotorici v Galerii Starý zámek v Hořovicích. Fota: Pavel Paluska.Na vernisáži výstavy se ve čtvrtek 5. března po úvodním slově ředitele hořovického Městského kulturního centra Přemysla Landy ujal slova mluvčí Fotoriků, reportážní fotograf Vladimír Kasl, který sdružení představil a seznámil přítomné s tím, že některé výstavní kousky jsou i k zakoupení. Starosta Hořovic Jiří Peřina dodal, že je čest pro město přivítat takové skvělé fotografy ze sousedního Berouna. Poté převzal z rukou fotografa Františka Dostála publikaci jeho fotografií z pražských Vršovic. Srdce starosty jen zaplesalo, protože ve Vršovicích žil a našel si tam i svoji ženu.

 
Led
23
2020
Žáci 2. ZŠ Hořovice na zámku Moritzberg
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Renata Pernegrová   

Foto: Renata PernegrováDne 18. prosince 2019, tedy jeden z posledních školních dnů před vánočními prázdninami, se podívali žáci 2. ZŠ Hořovice ze 7., 8. a 9. tříd se svými učitelkami s cestovní kanceláří na expozici o proslulé pohádce Tři oříšky pro Popelku a na vánoční trhy do německých Drážďan.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství