Pátek, 19. leden 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Hořovická malířka Blanka Járková vystavuje v Plzni

járkObrazy hořovické malířky Blanky Koutné Járkové můžete vidět v Plzni v Galerii Azyl, Veleslavínova 17.

B. Koutná Járková pochází ze Žebráka a nyní žije v Hořovicích, živí se jako kontrolorka v jedné firmě.

Pokud tedy budete mít cestu do Plzně, můžete navštívit tuto hezkou výstavu od úterý 6. února do soboty 3. března. Otevřeno: po – pá 8.00 – 23.00, so 18 – 01.00.

PN Hořovicko
Led
16
2018
Co čeká Hořovice v roce 2018
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jiří Peřina   

starosta Jiří PeřinaRok 2018 je rokem komunálních voleb. Bývá zvykem, že se vedení městské samosprávy snaží svými počiny ve volebním roce získat voliče na svou stranu. I když dle mého názoru Hořovice v právě vrcholícím volebním období viditelně změnily svou tvář k lepšímu, také rok poslední rozhodně nebude za těmi předchozími nijak zaostávat.

Aktualizováno Úterý, 16 Leden 2018 09:58
 
Led
15
2018
Úspěšní žáci ZUŠ J. Slavíka Hořovice
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: – ke -   

Úspěšní žáci ZUŠ J. Slavíka HořoviceŽáci Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice z klavírní a pěvecké třídy Květuše Ernestové uskutečnili v pátek 8. prosince 2017 od 18 hodin v divadelním sále radnice v Hořovicích premiéru výchovně vzdělávacího pořadu THE EARTH IS MY MOTHER s indiánskými příběhy, tanci a písněmi.

 
Pro
11
2017
Doprava Hořovice hodně trápí
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jiří Peřina   

starosta Jiří PeřinaNejpalčivějším problémem Hořovic a nejbližšího okolí je stále doprava. Doprava v nejrůznějších formách. Tou nejdiskutovanější je bezesporu tranzit nákladní dopravy přes město i okolní obce. Samozřejmě nejvíce by v této věci pomohl východní obchvat města, který je v řešení již desítky let, a dnes je situace již opravdu kritická.

 
Led
15
2018
Z HOŘOVICKÉ RADNICE PN 1/2018
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Město Hořovice   

místostarosta Ondřej VaculíkPoslední jednání rady města Hořovice se v loňském roce konalo ve středu 13. prosince. Informace novinářům k jednotlivým projednávaným bodům podal místostarosta Ondřej Vaculík.

 
Lis
07
2017
Obce v Galerii Nádraží
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

Ceny si převzali: zleva Monika Štorkánová, Martina Nedvědová a Radim Šíma.Ve čtvrtek 19. října se konala v Galerii Nádraží v Hořovicích vernisáž výstavy fotografií, které tentokrát připravily obce sdružené v Mikroregionu Hořovicko.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství