Sobota, 04. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Hořovicko
čen
23
2020
Zvonička na památku obětí koronaviru
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Josef Duben   

zvoniMohlo by se zdát, že Hořovicko nebylo koronavirem nijak závažně postiženo, tedy alespoň z pohledu zdravotního. Jenomže dalších dopadů ušetřeno nebylo a nebude. Již jsou i zde známy případy lidí, kteří přišli o práci, nebo se jim zbortily rodinné vztahy.

Celý článek...
 
čen
19
2020
Dětský den ve Hvozdci
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marie Ernestová   

Děti při plnění úkolů.Po třech měsících se konečně ve Hvozdci konala akce, která byla příležitostí k setkání dětí, spolků, sousedů a občanů – oslava Dětského dne, samozřejmě za dodržení bezpečnostních opatření (pouze se nám příliš nedařilo dodržet dvoumetrové rozestupy).

Celý článek...
 
čen
19
2020
Novinky z obce Březová
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jakub Martinák   

břez1 Multifunkční herní sestava pro děti

Na začátku června byla vedle tenisového kurtu instalována multifunkční herní sestava pro děti. Sestava tak nahradila herní prvky, které již dosloužily a nesplňovaly bezpečnostní a hygienické normy. Sestava je určena pro děti od 3 do cca 10 let a skládá se ze dvou skluzavek, dvou tunelů, lanového mostu, šplhací stěny, žebříkové stěny a pevného mostu. Pořízením tohoto herního prvku vzniklo nové místo pro volnočasové aktivity dětí a setkávání Březovských, ale i občanů z okolí. Pokud obec Březová bude úspěšná s aktuálně podanou žádostí o dotaci, bude brzdy toto hřiště doplněno o workoutovou sestavu pro větší děti, mládež, ale i dospělé.

Celý článek...
 
čen
19
2020
Maturity v Gymnáziu V. Hraběte Hořovice
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

Úspěšná maturantka z oktávy a její příznivci z nižšího ročníku na chodbě před maturitní učebnou. Fota: Naďa Kolenská. Maturity byly odsunuty na pozdější termíny oproti normálním letům kvůli koronaviru. K maturitám se letos v gymnáziu dostavilo 59 studentů a maturity se konaly také za dodržování přísných bezpečnostních opatření, tzn. dezinfekce, roušky ve společných prostorách, rozestupy 2 m při samotných zkouškách. Ředitel gymnázia PhDr. Jiří Vlček nás seznámil se zvláštnostmi letošních maturit. Začátkem června se konaly ve společné části maturity pouze didaktické testy, písemné práce („slohovky“) z češtiny i z cizích jazyků byly zrušeny.

Celý článek...
 
čen
04
2020
ZŠ a MŠ Cerhovice znovu ožila
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Irena Štochlová   

První třída s paní učitelkou.Po dvou měsících se od 11. května otevřela základní škola nejprve pro zájemce z řad žáků 9. ročníku, kteří se připravovali na přijímací zkoušky. Přípravu a konzultace využilo všech 11 budoucích studentů SŠ pod vedením Mgr. Jana Šebesty a Mgr. Kláry Matějkové. Vždy v úterý a ve čtvrtek probíhaly dvě hodiny českého jazyka a matematiky.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 1 z 4


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství