Neděle, 17. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN Hořovicko
úno
11
2019
Sebeobrana pro ženy v Hořovicích měla úspěch
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Jitka Janoušková   

190210 horovice kapap woman allV Hořovické sokolovně bylo nedělní odpoledne (10.února) zasvěceno dvouhodinovému kurzu sebeobrany pro ženy. Kurz zdarma organizovala skupina KAPAP CZECH, která zde vede i pravidelné tréninky izraelské sebeobrany pro děti a dospělé. V tělocvičně se sešlo téměř 40 žen a dívek, kterým není lhostejná jejich osobní bezpečnost. Sjely se do Hořovic ze širokého okolí - Jinců, Zdic, Žebráku či dokonce až z Berouna.

 
úno
08
2019
Novýmineralogický klub v Tlustici
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Alois Crk   

Pan Radosta při vernisáži pro vedení školy.V sobotu 18. ledna v SOŠ a SOU na pracovišti v Tlustici byla slavnostní vernisáž. Byl otevřen mineralogiský klub. Pan Luboš Radosta, jenž je pracovníkem školy, shromáždil výstavku pro všechny zájemce o mineralogii a nerosty všeobecně.

 
úno
07
2019
V Berouně devět, v Hořovicích čtrnáct malých hokejistů
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: -mibe-   

Náborovou akci malých hokejistů v Hořovicích uspořádal Spartak Žebrák. Foto: HC Spartak Žebrák.Už tradiční akce Týden hokeje se uskutečnila v našem regionu na dvou místech. Jako první v pondělí 21. ledna na zimním stadionu v Berouně. Náborová akce malých hokejistů v rámci tohoto projektu se konala už počtvrté. Na berounský zimní stadion přišlo devět nových malých zájemců o lední hokej, každý z nich obdržel dárkový balíček, jehož součástí byl mimo jiné reprezentační dres, unikátní set hokejových kartiček a klubové pexeso Berounských Medvědů.

 
úno
07
2019
Co lidem vadí na skládce Hrádek
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

hrádekV úterý 29. ledna se konalo veřejné jednání zastupitelstva města Hořovice, které bylo svoláno na žádost opozičních zastupitelů a mělo jediný bod a to projednání petice proti rozšíření skládky o 4. etapu.

Své stanovisko Podbrdským novinám sdělili starosta Jiří Peřina a místostarosta Ondřej Vaculík.

 
úno
07
2019
Nové fotografie v Galerii Nádraží Hořovice
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

galerVe čtvrtek 17. ledna se příznivci Fotoklubu Hořovice opět po delší přestávce sešli na hořovickém nádraží v čekárně, kde má k dispozici prostory Galerie Nádraží. Původně členové fotoklubu plánovali vernisáž nové várky fotografií v říjnu, jenomže jim to znemožnily výkopové práce kolem budovy nádraží v rámci její rekonstrukce. Prostě vstup na staveniště byl zakázán a čekárna až do konce listopadu byla uzavřená i pro cestující veřejnost. Nyní opět můžete na nádraží v případě zpoždění vlaků počkat v příjemné čekárně, navíc s hezkými fotografiemi.

 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 1 z 5


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství