Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN
Bře
13
2020
Vyhlášen je nouzový stav
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Eva Švehlová   

Vláda ČR dnes vyhlásila nouzový stav, který znamená omezení všech kulturních, sportovních a dalších akcí nad 30 osob.

V Příbrami se tak vedle již zavřeného Divadla A. Dvořáka zavírají Galerie Františka Drtikola, Knihovna Jana Drdy i Sportovní zařízení města. O provozu mateřských škol se rozhodne dnes večer na mimořádné radě města, aktuální informace budou zveřejněny na webových stránkách města www.pribram.eu.

Vedení města úzce spolupracuje s Krajskou hygienickou stanicí a situaci nepřetržitě sleduje. V Příbrami do této chvíle nebyl potvrzen ani jeden případ výskytu koronaviru, výsledky dosud provedených testů jsou negativní.

„Důležité je plošně dodržovat nařízení vlády a dodržování zvýšené osobní hygieny, jako je časté mytí rukou, neshromažďování se ve větších skupinách osob, a v případě zdravotních potíží – zvýšené teploty nebo potíží s dýcháním – kontaktovat svého obvodního lékaře, případně volejte na celostátní čísla pomoci 724 810 106 nebo 725 191 367,“ uvádí 1. místostarosta Martin Buršík.

Eva Švehlová, DiS.

tisková mluvčí

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I
tel. č.: 318 402 240
mob.: 778 533 946

Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství