Středa, 16. leden 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Středočeský kraj bude podporovat studium praktických sester

sestraK podporovaným oborům vzdělání v rámci strategie podpory odborného vzdělávání ve Středočeském kraji přibude podle rozhodnutí krajských radních obor praktická sestra.

„Chceme zvýšit zájem o studium praktických sester. Na trhu je kvalifikovaných pracovníků v tomto oboru vážný nedostatek,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO 2011).

Podle radního pro oblast školství Prof. MUDr. Zdeňka Seidla (ČSSD) je kraj zřizovatelem sedmi středních zdravotních škol. „Na nich bude obor praktická sestra zařazen do stipendijního programu,“ uvedl Zdeněk Seidl.

PN
Dub
26
2018
Výstava obrazů berounského malíře Karla Součka
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaVernisáží, která proběhla ve středu 28. března v Městské galerii Beroun, byla zahájena výstava obrazů berounského malíře Karla Součka, pod názvem retro spektiva. Na vernisáž byli skoro všichni členové rodiny Součků, a tak se foto do rodinného alba přímo nabízelo, protože Karel Souček oslavil 11. dubna životní jubileum 80. let. Pavel Paluska

Aktualizováno Pondělí, 21 Květen 2018 07:00
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství