Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN
Bře
09
2018
Kontroly překračování rychlosti jízdy
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marcela Pučelíková   

tucnak pozor 2mPolicisté upozorňují občany na plánovanou dopravně bezpečnostní akci s názvem Speed maraton, který proběhne ve středu 18. dubna v rámci celé České republiky. Tento den budou dopravní policisté na různých místech měřit rychlost projíždějících vozidel a dohlížet, zda nedochází k jejímu překročení. S řidiči, u kterých tento přestupek v dopravě zjistí, jej budou přímo na místě projednávat. Občané již v těchto dnech mohou prostřednictvím tohoto odkazu: https://www.bezpecnecesty.cz/cz/aplikace/dopravni-informace-mapy/speedmarathon na stánkách bezpecnecesty.cz, uvádět místa, o kterých vědí, že je povolená rychlost jízdy často překračována. Policisté pak na základě zveřejněných tipů vyhodnotí a vyberou rizikové úseky, na které se v rámci Speed maratonu zaměří.

Nprap. Marcela Pučelíková, vrchní inspektor

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství