Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN
Bře
07
2018
Pátrání po pohřešované dívce BEROUNKO – Policisté žádají veřejnost o pomoc.
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marcela Pučelíková   

Bez názvuBerounští kriminalisté pátrají po pohřešované dívce, která se nevrátila z propustky do Výchovného ústavu v obci Počátky na okrese Pelhřimov. Dívka byla do výchovného ústavu umístěna na základě předběžného opatření vydaného Okresním soudem v Berouně. Již v minulosti byla opakovaně pohřešována. Dne 28. 2. 2018 v 10.30 hod. odešla z místa svého bydliště na okrese Beroun, kde byla na propustce u své matky. Do výchovného ústavu však již nedorazila. Z tohoto důvodu po ní policisté vyhlásili celostátní pátrání jako po pohřešované osobě. K popisu dívky: výška cca 168 cm, štíhlé postavy, oválný obličej, světlé dlouhé vlasy (nesouhlasí s uvedenou fotografií), hnědé oči. V době odchodu byla oblečena do maskáčové bundy – zeleno-hnědé barvy s kožíškem, světle – modré džíny, sportovní obuv zn. Nike – tmavě – modré barvy a barevný šátek na krku. U sebe měla mít barevný – strakatý batoh. Dívka se může pohybovat na celém území České republiky, policisté žádají veřejnost o pomoc při vypátrání pohřešované a žádají kohokoliv, kdo by dívku kdekoliv spatřil, aby o jejím výskytu informoval policisty prostřednictvím linky 158.

Další informace k pohřešované naleznete v tomto odkazu:

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1310301180102

V případě odvolání pohřešování, nebude již tento odkaz prostupný.

Nprap. Marcela Pučelíková 

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství