Středa, 18. červenec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Pojeďte s námi na výlet do Telče

Náměstí Zachariáše z Hradce TelčZákladní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice zve občany na zájezd do města Telč, které je od roku 1992 zapsáno na Seznamu světového a přírodního dědictví UNESCO.

PN
čec
11
2018
Z Hořovic pojedeme na Borůvkobraní
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Jarmila Gruntová   

borůvkyOrganizace Svazu tělesně postižených v Hořovicích připravuje na sobotu 14. července zájezd na tradiční borůvkovou slavnost ve městě Borovany.

Na programu jsou borůvkové dobroty a jiné občerstvení, borůvkový a řemeslný jarmark, prodej borůvek a sazenic. Nebude chybět borůvkové menu v místních restauracích, prohlédneme si klášter v Borovanech a zhlédneme soutěž v pojídání knedlíků.

Odjezd od hořovické radnice v sobotu 14. července v 7.30 hodin.

Pojeďte s námi strávit krásný den a myslíme, že se budete vracet s rozzářenými úsměvy od borůvek. Informace k tomuto zájezdu poskytne předsedkyně organizace Jarmila Gruntová na telefonu: 605 503 281.

 

Wellness pobyt na Vysočině

Organizace Svazu tělesně postižených pořádá zájezd do čtyřhvězdičkového hotelu v zákoutí kraje Vysočina na pomezí Žďárských vrchů ,,Skalský Dvůr“ u Nového města na Moravě. Pojeďte s námi strávit týdenní pobyt a nechte se hýčkat ve wellness centru, necháme se hýčkat také tamními kuchaři, kteří nám připraví snídaně formou bufetu, večeře s nabídnutým výběrem ze 4 různých menu o 3 chodech. Budeme se těšit na výlety Macochu, klášter Zelená hora, královské město Polička aj. Termín pobytu 12. 8. - 17. 8. Info podá předsedkyně Jarmila Gruntová.

Půjčovna kompenzačních pomůcek působící na adrese: Městský úřad Palackého náměstí čp. 640, Hořovice, nabízí pomůcky k chůzi, pomůcky na WC, pomůcky do koupelny, polohovací lůžka a příslušenství, antidekubitní program, mechanické, elektrické vozíky a polohovací vozíky pro děti a postižené osoby.

Rozvoz pomůcek v okrese Beroun zdarma. Pro děti do 15 let poskytujeme zapůjčení pomůcek i s dovozem zdarma.

Informace na tel. 734 130 797 poskytnou pracovníci půjčovny v půjčovní dny: pondělí, středa 9.00 – 17.00.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství