Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN
čec
05
2018
Pozvánka na výstavu do Galerie Starý zámek v Hořovicích
Informace z regionu - Hořovicko
Napsal: Marta ŠeVac   

Pěknou písničku na nápěv známé písně „Ach synku, synku“ pro oba vystavující složil Jiří Hlobil a zazpívala a zahrála hudební skupina Guta. Foto: Pavel Paluska.Až do 26. srpna můžete navštívit výstavu obrazů malíře Václava Šestáka a jeho syna Matěje v Galerii Starý zámek Hořovice.

Výstava je oficiálně otevřena vždy v pátek, sobotu a neděli od 10 do 18 hodin, avšak mimo tyto dny můžete výstavu navštívit, pokud se ohlásíte v informačním centru, které rovněž sídlí ve Starém zámku. Pracovnice infocentra vás rády do galerie doprovodí.

Výstava začala vernisáží ve čtvrtek 21. června. Uspořádalo ji Městské kulturní centrum Hořovice, patronát nad výstavou má starosta Hořovic Jiří Peřina. Kulturní program finančně podpořila Nemocnice Hořovice.

Marta ŠeVac

Aktualizováno Středa, 15 Srpen 2018 08:20
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství