Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN
úno
27
2018
Výzva k pomoci lidem bez domova
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Svobodová Pavlína   

bez domovaDovoluji si Vás oslovit v souvislosti s vyhlášením sbírky: Pomůžete klientům Nízkoprahového denního centra a Noclehárny Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram? "Jsem ráda, že Nízkoprahové denní centrum a Noclehárna pro lidi bez přístřeší v Příbrami funguje. Zejména to, že v těchto mrazech je o lidi bez střechy nad hlavou postaráno, potvrzuje smysl vzniku tohoto centra. Děkuji všem, kteří lidem v nouzi pomohou, momentálně by jim přišlo vhod ošacení a hygienické potřeby," uvedla místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková.

 

Co lidé bez přístřeší aktuálně potřebují?

Hygiena: Pasty na zuby + nepoužité zubní kartáčky, gely a pěny na holení, jednorázové pánské holicí žiletky, sprchové gely, mýdla.

Neměl by někdo doma starší funkční strojek na vlasy, který by centru daroval?

Ošacení: Trička krátký i dlouhý rukáv, mikiny, tepláky, rifle, ponožky, spodní prádlo, hlavně pánské boxerky, slipy, zimní bundy.

Prosíme, aby oblečení nebylo roztrhané a aby mělo funkční zipy. Nenoste, prosím, kancelářské oblečení (obleky, kostýmky apod.). Tento druh oblečení osoby bez přístřeší nevyužijí. Děkujeme.

Kontakt:

Nízkoprahové denní centrum a Noclehárna, Čs. armády 407, Příbram IV, 261 01. Tel.: 326 551 711

Předem děkuji za případné zveřejnění ve Vašich médiích.

S pozdravem

Svobodová Pavlína

tisková mluvčí

Tel.: 318402240

Mobil: 778533946

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript <'; document.write( '' ); document.write( addy_text27855 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ;mailto: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript >'; document.write( '' ); document.write( addy_text59772 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ;

[logo]

MĚSTO PŘÍBRAM

www.pribram.eu<http://www.pribram.eu/>

Městský úřad Příbram

Tyršova 108

261 19 Příbram

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství