Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Naletěla podvodnici na internetu
čen
19
2020
Naletěla podvodnici na internetu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Michaela Nováková   

ilustrační fotoPolicie opětovně upozorňuje občany, aby nezasílali finance neznámým osobám, či neprověřeným firmám.

Na hořovické policisty se v minulých dnech obrátila třicetiletá žena z Berounska, aby oznámila, že se pravděpodobně stala obětí podvodu.

Poškozená se na sociální síti seznámila se zatím nezjištěnou ženou, která jí slíbila zaslat celkem sedmdesát kartónů elektronických cigaret a patnáct kusů IQOS. Oznamovatelka zaslala ze svého účtu během května 2020 celkem 26.909,- Kč, do dnešního dne však zboží neobdržela, ani jí nebyly vráceny peníze.

Případ je prošetřován jako podvod, a protože skutek byl spáchán v době vyhlášeného nouzového stavu státu, hrozí nepoctivé ženě trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

 

Viděli jste pachatele? Pomozte ho dopadnout.

HOŘOVICE - Hořovičtí policisté prošetřují případ vloupání do prodejny jízdních kol a lyží ve Vilové ulici v Hořovicích. Neznámý pachatel tam vnikl od 18.00 hodin dne 2. června do 2.29 hodin dne 3. června po vypáčení vstupních dveří a z prodejny následně odcizil dva bicykly zn. Giant a Ghost v celkové hodnotě 138.000,- Kč. Poškozením dveří vznikla škoda 5.000,- Kč.

Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené prodejny v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Hořovice, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 872 710. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Zloděj je zřejmě zahradník

BEROUN - Policisté Obvodního oddělení Beroun šetří případ krádeže, která se stala od 00.50 hodin dne 3. června do 01.10 hodin dne 4. června v Berouně – Zavadilce v Husově ulici. Zatím nezjištěný pachatel z venkovní, volně přístupné, předzahrádky odcizil (vytrhal ze země) šest kusů rododendronů a jeden japonský javor, které odcizil.

Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Beroun, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 882 720. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Nprap. Michaela Nováková, P ČR Kladno

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství