Středa, 05. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Dovolená v redakci

Naposledy nás před dovolenou zastihnete v redakci v pátek 17. července. Další vydání Podbrdských novin vyjde ve čtvrtek 3. září a uzávěrka materiálů ke zveřejnění je ve čtvrtek 27. srpna. Redakce bude otevřená již od pondělí 17. srpna.

nas region

 

Podbrdské noviny ZDARMA!

Podbrdské noviny budou od září vycházet v rámci časopisu Náš REGION. Budou ve všech schránkách zdarma, a také si je budete moci vzít zdarma v stojanech umístěných na veřejných místech.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc
Zář
19
2019
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

 

Kriminalisté v průběhu pátrání po pohřešovaném vyhodnocovali záznamy z kamer městského kamerového systému města Rakovník, na kterých je vidět kolem 7.00 hodin dne 16. 9. příjezd bílého vozidla na uvedené parkoviště. S největší pravděpodobností se jedná o automobil pohřešovaného. Těsně za ním bylo spatřeno malé, asi tří dveřové vozidlo červené barvy. Řidič tohoto vozidla nebo jeho osádka, by mohl být svědkem, který muže viděl naposledy, neboť jel za ním na uvedené parkoviště. Kamerový záznam neprokázal, že by pohřešovaný šel ze svého auta směrem k poliklinice.

Od doby zmizení se nikomu ze známých, příbuzných a spolupracovníků již neozval a jeho zmizení si nikdo nedovede vysvětlit. Kriminalisté mají důvodnou obavu, že se pohřešovaný mohl stát obětí násilného trestného činu a že s jeho zmizením může mít souvislost i výskyt neznámého červeného automobilu, jehož osádku by policisté rádi znali. Žádají proto širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném. Jakékoliv informace mohou občané sdělit policistům na bezplatné telefonní lince 158.

Poslední den výskytu mohl mít pohřešovaný na sobě šedé kalhoty, modrou kostkovanou košili a tmavé sportovní boty. Na zádech batoh s notebookem. Muž je vysoký cca 2 metry, blonďaté, krátce střižené vlasy, dioptrické brýle, střední postavu, váha cca 120 kg.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Pátek, 27 Září 2019 07:04
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství