Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Zloděj využil nepozornosti poškozených
Bře
26
2019
Zloděj využil nepozornosti poškozených
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

foto podezřelého 1 foto podezřelého 2

PRAHA ZÁPAD – Při nakupování byli okradeni hned dva lidé.

Dne 20. 3. 2019 v době od 9:10 hodin do 9:15 hodin v obci Rudná, v prodejně Lidl, využil neznámý pachatel nestřeženého okamžiku, kdy se poškozená v průběhu nakupování věnovala výběru zboží a z tašky, kterou měla odloženu v nákupním vozíku, jí odcizil peněženku s obsahem finanční hotovosti, osobních dokladů a platební karty. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 2.100,-Kč. V tuto dobu byl ve stejném obchodě okraden další zákazník, kterému neznámý zloděj odcizil z kapsy oděvu peněženku s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady.

 

Policisté mají k dispozici fotografie dvou podezřelých mužů, po jejichž totožnosti pátrají. Žádají tímto širokou veřejnost o pomoc s jejich identifikací. Pokud lidé na fotografiích muže poznají, mohou tyto poznatky sdělit policistům na Obvodní oddělení Hostivice nebo na bezplatnou telefonní linku 158. Zároveň upozorňují nakupující, aby své osobní věci měli vždy pod kontrolou a nedávali svou nepozorností zlodějům šanci.

nprap. Bc. Marcela Pučelíková

vrchní inspektor

+420 974 872 207

+420 602 187 697

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Kancelář ředitele krajského ředitelství

Oddělení tisku a prevence

Aktualizováno Středa, 03 Duben 2019 12:09
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství