Úterý, 26. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zloděj využil nepozornosti poškozených

foto podezřelého 1 foto podezřelého 2

PRAHA ZÁPAD – Při nakupování byli okradeni hned dva lidé.

Dne 20. 3. 2019 v době od 9:10 hodin do 9:15 hodin v obci Rudná, v prodejně Lidl, využil neznámý pachatel nestřeženého okamžiku, kdy se poškozená v průběhu nakupování věnovala výběru zboží a z tašky, kterou měla odloženu v nákupním vozíku, jí odcizil peněženku s obsahem finanční hotovosti, osobních dokladů a platební karty. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 2.100,-Kč. V tuto dobu byl ve stejném obchodě okraden další zákazník, kterému neznámý zloděj odcizil z kapsy oděvu peněženku s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Vloupání do vozidla v Hostomicích
Pro
28
2018
Vloupání do vozidla v Hostomicích
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policieDne 22. 12.2018 v době mezi 15.40 a 15.45hodin rozbil neznámý pachatel sklo u zadních dveří osobního automobilu tovární značky Hyundai i30, zaparkovaného na parkovišti u hřbitova v Hostomicích, ze kterého následně ukradl notebook a digitální fotoaparát. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 24. 000,- Kč.

Po neznámém pachateli policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 710. Zároveň upozorňují, aby lidé ve svých vozidlech neponechávali bez dozoru žádné cenné věci.

 

Vloupání do vozidla v Hořovicích

Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který dne 20. 12. v době od 13.00 do 17.00 hodin v Hořovicích, bez známek násilí vnikl do uzamčeného vozidla Škoda Felicia. Ze zadních sedadel pak ukradl černou brašnu s osobními věcmi, doklady a platební kartou.Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 1.950,-Kč.

Po neznámém pachateli policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 710. Zároveň upozorňují, aby lidé ve svých vozidlech neponechávali bez dozoru žádné cenné věci.

Dopravní nehody a neznámí řidiči

VRÁŽ - K dopravní nehodě došlo od 20. 12. od 11.00 hod. do 21. 12. do7.30 hod. v obci Vráž v ulici Svatojánská, kde neznámý řidič poškodil levou boční část zaparkovaného nákladního automobilu tovární značky BMW X5. Po dopravní nehodě neznámý řidič odjel, aniž by sepsal společný záznam o dopravní nehodě. V souvislosti s touto dopravní nehodou nebylo hlášeno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 90.000,- Kč.

KRÁLŮV DVŮR - Dne 21. 12. v 17.15 hodin jel řidič s vozidlem tovární značky Volvo XC70, v obci Králův Dvůr, ulicí Fugnerova, ze směru od obce Králův Dvůr, směrem na obec Trubín. Na tříramenné křižovatce odbočoval po hlavní pozemní komunikaci vlevo, směrem na obec Trubín. V levotočivé zatáčce proti němu ve směru od obce Trubín, směrem k ulici Plzeňská, vyjelo vozidlo dosud nezjištěné tovární a registrační značky, jehož řidič nejel při pravém okraji komunikace a najel s vozidlem do protisměrné části komunikace, kde ohrozil protijedoucího řidiče. Ten ve snaze zabránit střetu, strhnul řízení co nejblíže k pravému okraji ve směru své jízdy, kdy předním pravým kolem narazil do obrubníku a následně najel vpravo mimo komunikaci na chodník. Neznámý řidič bezprostředně po dopravní nehodě nezastavil, neprokázal svoji totožnost a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě pro pojišťovnu tak, jak mu ukládá zákon, a z místa dopravní nehody ujel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,- Kč.

KRÁLŮV DVŮR - K dopravní nehodě došlo 27. 12. od 11.30 do 12.20 hodin v ulici Plzeňská, na parkovišti u OD Albert. Zde neznámý řidič poškodil levý bok osobního automobilu tovární značky Škoda Roomster. Poté neznámý řidič neprokázal navzájem svoji totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě tak, jak mu ukládá zákon, a z místa odjel. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zraněníosob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 20.000,- Kč.

Po neznámých řidičích a jejich vozidlech pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Středa, 02 Leden 2019 15:34
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství