Středa, 26. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Kemp Na Hrázi v Berouně

V kempu u Berounky si užijí milovníci vodyKemp Na Hrázi neslouží jen pro turisty, na své si přijdou i Berouňáci. Na břehu Berounky totiž můžete v parném létu využít pískovou opalovací plochu, vstup do Berounky vám usnadní zdejší molo. Zároveň si také můžete vypůjčit nafukovací rafty nebo paddleboardy.

Vstupné činí 50 Kč na osobu na celý den, děti do 10 let mají vstup zdarma. Občerstvení je na místě zajištěno. Město Beroun

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Vloupání do vozidla v Hostomicích
Pro
28
2018
Vloupání do vozidla v Hostomicích
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policieDne 22. 12.2018 v době mezi 15.40 a 15.45hodin rozbil neznámý pachatel sklo u zadních dveří osobního automobilu tovární značky Hyundai i30, zaparkovaného na parkovišti u hřbitova v Hostomicích, ze kterého následně ukradl notebook a digitální fotoaparát. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 24. 000,- Kč.

Po neznámém pachateli policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 710. Zároveň upozorňují, aby lidé ve svých vozidlech neponechávali bez dozoru žádné cenné věci.

 

Vloupání do vozidla v Hořovicích

Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který dne 20. 12. v době od 13.00 do 17.00 hodin v Hořovicích, bez známek násilí vnikl do uzamčeného vozidla Škoda Felicia. Ze zadních sedadel pak ukradl černou brašnu s osobními věcmi, doklady a platební kartou.Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 1.950,-Kč.

Po neznámém pachateli policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 710. Zároveň upozorňují, aby lidé ve svých vozidlech neponechávali bez dozoru žádné cenné věci.

Dopravní nehody a neznámí řidiči

VRÁŽ - K dopravní nehodě došlo od 20. 12. od 11.00 hod. do 21. 12. do7.30 hod. v obci Vráž v ulici Svatojánská, kde neznámý řidič poškodil levou boční část zaparkovaného nákladního automobilu tovární značky BMW X5. Po dopravní nehodě neznámý řidič odjel, aniž by sepsal společný záznam o dopravní nehodě. V souvislosti s touto dopravní nehodou nebylo hlášeno zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 90.000,- Kč.

KRÁLŮV DVŮR - Dne 21. 12. v 17.15 hodin jel řidič s vozidlem tovární značky Volvo XC70, v obci Králův Dvůr, ulicí Fugnerova, ze směru od obce Králův Dvůr, směrem na obec Trubín. Na tříramenné křižovatce odbočoval po hlavní pozemní komunikaci vlevo, směrem na obec Trubín. V levotočivé zatáčce proti němu ve směru od obce Trubín, směrem k ulici Plzeňská, vyjelo vozidlo dosud nezjištěné tovární a registrační značky, jehož řidič nejel při pravém okraji komunikace a najel s vozidlem do protisměrné části komunikace, kde ohrozil protijedoucího řidiče. Ten ve snaze zabránit střetu, strhnul řízení co nejblíže k pravému okraji ve směru své jízdy, kdy předním pravým kolem narazil do obrubníku a následně najel vpravo mimo komunikaci na chodník. Neznámý řidič bezprostředně po dopravní nehodě nezastavil, neprokázal svoji totožnost a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě pro pojišťovnu tak, jak mu ukládá zákon, a z místa dopravní nehody ujel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,- Kč.

KRÁLŮV DVŮR - K dopravní nehodě došlo 27. 12. od 11.30 do 12.20 hodin v ulici Plzeňská, na parkovišti u OD Albert. Zde neznámý řidič poškodil levý bok osobního automobilu tovární značky Škoda Roomster. Poté neznámý řidič neprokázal navzájem svoji totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě tak, jak mu ukládá zákon, a z místa odjel. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zraněníosob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 20.000,- Kč.

Po neznámých řidičích a jejich vozidlech pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Středa, 02 Leden 2019 15:34
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství