Pondělí, 22. duben 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Muzea v Hořovicích a Žebráku zahajují sezónu

sirky 2Muzeum Hořovicka

Starý zámek, Hořovice

horovice@muzeum-beroun.cz

Svoji třetí sezónu zahajuje Muzeum Hořovicka o víkendu 6. a 7. dubna. V sobotu i v neděli je pro návštěvníky zvýhodněné vstupné 5,- Kč.

Ve čtvrtek 18. dubna od 17 hodin se uskuteční vernisáž výstavy „Historie sirkařství na Hořovicku“, která bude otevřena v rámci stálé expozice od 19. dubna do 8. září v době 9 - 12 a 12.30 - 17 hodin.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Neznámý zloděj suverénně kradl v drogerii parfémy
říj
15
2018
Neznámý zloděj suverénně kradl v drogerii parfémy
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

vlcsnap-2018-10-04-08h12m54s162HOŘOVICE - Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého zloděje, kterému stačilo pouhých pár sekund k tomu, aby z prodejny drogerie v Hořovicích, v ulici Pražská, ukradl dva značkové parfémy a způsobil tak škodu v řádech několika tisíc korun.

 

Jednání drzého zloděje a jeho tvář zachytil kamerový systém, který mají nyní policisté k dispozici. Zloděj využil příležitosti, kdy se podavačky pohybovaly v jiné části obchodu a naprosto suverénně „nakráčel“ ke stojanu, ve kterém se nacházejí značkové parfémy. Pohotově sáhl do míst, kde sebral dva z nich a okamžitě prodejnu opustil. Zřejmě zcela záměrně vybíral dražší zboží, které by se mohl snažit nabízet k prodeji. Policisté se domnívají, že muž dopředu věděl, kde se zboží nachází, o čemž svědčí jeho suverenita při samotné krádeži. Zároveň pátrají po případných dalších poškozených převážně z řad obchodníků, neboť ze záznamů lze usuzovat, že tento neznámý pachatel nekradl poprvé. Obracejí se proto na veřejnost a žádají o pomoc s jeho ztotožněním. Případní další poškození nebo ti, kteří muže na videozáznamu a přiložených fotografiích poznají, mohou kontaktovat policisty přímo na Obvodním oddělení Hořovice nebo na linku 158.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Úterý, 30 Říjen 2018 13:09
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství