Neděle, 18. listopad 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obědy do škol

ilustrační fotoRada Středočeského kraje v rámci rozpočtového opatření pro období letošního roku přesunula 1,979 milionů korun na předfinancování projektu „Obědy do škol ve Středočeském kraji“. Částka se na projekt přesouvá z prostředků, které byly určené na předfinancování a kofinancování projektů EU. Po schválení žádosti bude projekt hrazen z evropských peněz, konkrétně z Operačního programu potravinové a materiální pomoci.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Policisté pátrají po dvojici cyklistů
Zář
04
2018
Policisté pátrají po dvojici cyklistů
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

cyklisté1BEROUNSKO – Mohou být důležitými svědky.

Policisté z Obvodního oddělení Beroun pátrají po dvojici cyklistů, konkrétně ženy a muže, kteří dne 11. srpna 2018 projížděli v katastru obce Nižbor, po lesní cestě podél potoka Vůznice, v CHKO Křivoklátsko.

Na tomto místě mělo dojít ke slovní a zřejmě i fyzické potyčce mezi cyklisty a ženou, která se jim prokázala služebním průkazem strážce přírody. Dvojici měla údajně upozornit na skutečnost, že je zde průjezd na jízdních kolech zakázán. Policisté mají k dispozici pouze vyjádření ženy a fotografii cyklistů, kterou na místě pořídila.

Vzhledem k tomu, že oba cyklisté mohou do celého případu vnést skutečnosti, které potřebují policisté zjistit, budou rádi za jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého páru, samotní cyklisté se mohou policistům rovněž ozvat na tel. 974 872 700. Jejich svědectví může vést ke zdárnému ukončení celého případu.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2018 10:33
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství