Sobota, 19. leden 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obce významně pomáhají ochráncům přírody

ilustrační foto

Činnost rokycanských ochránců přírody je velice pestrá a mnohostranná. Od ekologické výchovy přes výchovu mladé generace až po praktické aktivity v přírodě či záchranu volně žijících živočichů. Toto si uvědomuje nejen široká veřejnost, ale i celá řada městských a obecních úřadů, kteří se snaží ochráncům přírody pomáhat. Každoročně se na městské a obecní úřady ochránci přírody obracejí s dopisem o finanční pomoc a ani letošní rok není výjimkou. V brzké době odejde dopis s žádostí o podporu na všechny obce, městyse či města Berounska, Hořovicka a Rokycanska, tedy místa, kde rokycanští ochránci přírody zajišťují pomoc volně žijícím živočichům, kteří se dostanou do nesnází.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie Neznámý zloděj ukradl vánoční výzdobu
Pro
14
2017
Neznámý zloděj ukradl vánoční výzdobu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policie

NIŽBOR – STRADONICE: Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který od 11. 12. od 7.00 hod. do 13. 12. do 9.40 v k.o. Nižbor – Stradonice, na lávce vedoucí přes řeku Berounku u Stradonic, odmontoval a následně ukradl 2 ks vánočního osvětlení ve tvaru sněhové vločky v celkové hodnotě 7.800,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje na tel. 974 872 700.

Nprap. Marcela Pučelíková 

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Prosinec 2017 13:00
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství