Čtvrtek, 13. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie
Pro
08
2018
Dopravní policisté hledají řidiče poškozeného vozidla
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

policie PODLUHY - Dne 2. 12. v 17.30 hodin jela řidička s osobním motorovým vozidlem tovární značky Kia Rio, po silnici III. třídy v katastru obce Podluhy, okr. Beroun, ve směru od obce Hořovice směrem na obec Felbabka. V km 1,836 uvedené komunikace na rovném úseku, při vzájemném míjení se s protijedoucím vozidlem řidička na okamžik nevěnovala pozornost řízení svého vozidla, přejela do protisměrné části komunikace, kde se levým zpětným zrcátkem střetla s levým zpětným zrcátkem dosud nezjištěného vozidla s dosud nezjištěným řidičem. Při střetu vozidel došlo k odmrštění úlomku jednoho z vozidel, který následně poškodil levé zpětné zrcátko a čelní sklo dalšího osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Octavia, řidiče, který jel za vozidlem Kia Rio.

Aktualizováno Sobota, 08 Prosinec 2018 18:25
 
Pro
06
2018
Neznámý pachatel promáčkl zadní dveře u vozidla
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoLODĚNICE - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který od 4. 12. od 21.15 hodin do 5. 12. do 6.45 hodin v obci Loděnice, v ulici Plzeňská, poškodil zde zaparkovaný osobní automobil tovární značky Opel Astra. U tohoto vozidla promáčkl pravé zadní dveře, čímž způsobil majiteli škodu ve výši 15.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého pachatele na tel. 974 872 700. V případě prokázání viny mu za trestný čin poškození cizí věci hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

 
Lis
27
2018
Dopravně bezpečnostní akce zaměřená na chodce a cyklisty
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

indexStředočeští policisté se zapojili do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce zaměřené zejména na viditelnost chodců a cyklistů ve dnech 22. a 23. 11. Do této akce bylo nasazeno celkem 314 policistů, kteří svou pozornost věnovali výše uvedeným cílovým skupinám s cílem upozornit na nutnost využití reflexních prvků v dopravě a s tím spojené snížení rizika jejich přehlédnutí v silničním provozu řidiči osobních a nákladních vozidel.

 
Pro
05
2018
Zloděj ukradl z odložené kabelky peněženku
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Odcizil peněženkuBEROUN - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který 30. 11. od 13.45 do 14.15 hodin v prodejně Billa, v Berouně, v ulici ul. Plzeňská, využil chvilkové nepozornosti poškozené a z kabelky, kterou měla při nákupu odloženou ve vozíku, jí ukradl peněženku s obsahem finanční hotovosti a platební karty. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 25.000,- Kč.

 
Lis
16
2018
Policisté hledají svědky dopravní nehody, při které byl sražen chodec
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

policieKRÁLŮV DVŮR - Dopravní policisté naléhavě hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 13. 11. okolo 6.00 hodin v obci Králův Dvůr, na ulici Plzeňská, kde jel řidič osobním motorovým vozidlem tovární značky Peugeot 307, ve směru od obce Levín, směrem na Beroun.

 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 1 z 4


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství