Neděle, 17. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN ČERNÁ KRONIKA Deník policie
úno
13
2019
Pokus vloupání do novostavby a vloupání do stavebního kontejneru
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Stavební kontejnerVYSOKÝ ÚJEZD - Od 9. 2. od 15.00 hodin do 11. 2. do 8.00 hodin se neznámý pachatel pokusil vloupat do novostavby v obci Vysoký Újezd. Nejprve se snažil vypáčit vstupní dveře vedoucí do novostavby, které poškodil, avšak dovnitř se mu vniknout nepodařilo. Poté se vloupání do skladového stavebního kontejneru a to tím způsobem, že vypáčil petlici, vnikl dovnitř a ukradl zde dva kusy rázových utahováků zn. Hilti a jednu přímočarou pilu zn. Makita. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 52.000,- Kč.

Po neznámém pachateli pátrají policisté z Obvodního oddělení Karlštejn, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 720.

 
úno
11
2019
Poškození zaparkovaného vozidla
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

PolicieKONĚPRUSY - Od 8. 2. od 15.00 hodin do dne 9. 2. do 11.00 hodin vnikl neznámý pachatel na oplocený pozemek rodinného domu v obci Koněprusy. Zde přistoupil k vozidlu tovární značky Peugeot, zaparkovanému pod přístřeškem a snažil se vypáčit zadní okno. To se mu však nepodařilo a tak oknem prohodil cihlu, přičemž došlo k jeho vysklení. Vzniklým otvorem se mu podařilo odemknout dveře, vozidlo otevřel, avšak nic neukradl. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,-Kč.

Po neznámém pachateli policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700.

 
úno
05
2019
Zloděj u vozidla vypáčil zámky dveří
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBerounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který se od 2. 2. od 01.00 hodin do 4. 2. do 14.45 hodin, v Berouně na Zavadilce, před domem v ulici Jeronýmova, vloupal do zde zaparkovaného vozidla tovární značky Nissan Vanete. Zloděj u automobilu vypáčil zámky u předních i zadních dveří. Následně vnikl dovnitř a ukradl tablet zn. Lenovo. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.500,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého pachatele na tel. 974 872 700. Zároveň upozorňují, aby lidé ve svých zaparkovaných vozidlech nenechávali bez dozoru žádné cenné věci.

 
úno
08
2019
Vloupání do vozidla
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační foto 3ŽEBRÁK - Policisté z Obvodního oddělení Zdice pátrají po neznámém pachateli, který dne 6. 2. od 6.15 hodin do 6.40 hodin v Žebráku před mateřskou školkou, v ulici Hradní,rozbil skleněnou výplň zadních dveří u zde zaparkovaného vozidla tovární značky Škoda Fabia. Z automobilu poté ukradl dámskou kabelku s mobilním telefonem značky Huawei Y6 Prime, peněženkou s osobními doklady a platební kartou. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na 8.300,- Kč.

Policisté upozorňují, aby lidé ve svých zaparkovaných vozidlech nenechávali odložené žádné věci. Zbytečně se tak stávají terčem zlodějů. Informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje přivítají policisté na tel. 974 872 730.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

 
úno
04
2019
Neznámý řidič naboural a ujel
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUN - K dopravní nehodě došlo dne 3. 2. od 11.30 do 11.50 hodin, v Berouně, v ulici Obchodní, na parkovišti před OD Kufland, kde neznámý řidič poškodil zde zaparkované vozidlo tovární značky VW Passat. Poté neznámý řidič z místa dopravní nehody odjel, aniž by prokázal svoji totožnost a sepsal společný záznam o dopravní nehodě tak, jak mu ukládá zákon. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo hlášeno ani zjištěno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 30.000,- Kč.

Po neznámém řidiči a jeho vozidle pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 602 474 382.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

 

 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 1 z 5


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství