Pondělí, 27. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN ČERNÁ KRONIKA
Lis
27
2019
Pachatel loupežného přepadení dopaden
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUNSKO – Pouhý týden stačil policistům k jeho vypátrání.

KRÁLŮV DVŮR - Od středy 20. 11. pátrali policisté po totožnosti neznámého pachatele, který přepadl prodavačku večerky v obci Králův Dvůr: https://www.policie.cz/clanek/sprava-stredoceskeho-kraje-or-beroun-zpravodajstvi-loupezne-prepadeni-v-kralove-dvore.aspx

Policisté měli k dispozici kamerový záznam zachycující podobu pachatele a poškozená sestavila jeho identikit. V rámci výkonu služby po muži pátrali policisté z celého berounského okresu a zároveň jsme přijali několik poznatků od občanů, kteří reagovali na naši zveřejněnou žádost o pomoc při pátrání, za které děkujeme.

 
Lis
14
2019
Pachatele vyrušila majitelka domu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoŽEBRÁK - Policisté pátrají po totožnosti tří neznámých pachatelů, kteří dne 12. 11. od 17.30 do 17.40 hodin, v Žebráku, překonali oplocení u rodinného domu, následně vnikli na pozemek, kde se pokusili vypáčit balkonové dveře domu. V době, kdy se pachatelé snažili vniknout dovnitř, se uvnitř domu nacházela majitelka, kterou byli vyrušeni. Následně přelezli oplocení domu a poté z místa utekli ve směru na přilehlou louku.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámých pachatelů a žádají kohokoliv, kdo si v uvedené době všiml tří podezřelých mužů, aby tyto informace policistům sdělil na kterékoliv policejní služebně nebo na linku 158.

 
Lis
06
2019
Vloupání do rodinného domu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ostrahaÚJEZD - Zloděj ukradl věci a poškodil pohybová čidla.

Policisté z Obvodního oddělení Hořovice pátrají po neznámém pachateli, který dne 4. 11. od 18.30 do 18.45 hodin v obci Újezd, přelezl drátěné oplocení u pozemku rodinného domu, na který vnikl a demontoval zde pohybová světelná čidla. Následně za použití vytržené cihly ze zámkové dlažby rozbil skleněnou výplň okna vedoucího do domu. Dům poté prohledal a ukradl různé věci, způsobená škoda zatím není přesně vyčíslena.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje na tel. 974 872 710.

 
Lis
12
2019
Zloděj vnikl na pozemek, kde vykradl automobil
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Policie ČRZDICE - Od 18.20 do 20.05 hodin dne 7. 11. ve Zdicích, v ulici Vorlova, v areálu bývalé pískovny, překonal neznámý pachatel oplocení pozemku. Následně došel k uzamčené vstupní brance na pozemek u rodinného domu, kterou překonal, došel před rodinný dům, kde se nacházel odemčený zaparkovaný osobní automobil tovární značky Škoda Octavia. Ze zavazadlového prostoru poté ukradl sportovní tašku s kompletním dětským hokejovým vybavením v hodnotě 19.680,- Kč. Následně pozemek domu opustil a ukradenou tašku i s obsahem odhodil v koňském výběhu, kde byla nalezena policejní hlídkou a po ohledání vrácena majiteli.

Po neznámém pachateli pátrají policisté z Obvodního oddělení Zdice, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 710. Zároveň upozorňují majitele vozidel, aby vždy zkontrolovali jejich řádné uzamčení a neponechávali v nich žádné cenné věci.

 
Lis
05
2019
Z prodejny květin ukradl zloděj peníze
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUN - Berounští policisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který se od 31. 10. od 17.00 hodin do 1. 10. do 7.30 hodin vloupal do prodejny květin v Berouně. Zloděj nejprve vypáčil vchodové dveře vedoucí do prodejny a z této následně ukradl pokladní zásuvku s finanční hotovostí. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 40.577,- Kč. Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství