Úterý, 24. duben 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomáhá rodinám v těžké životní situaci již tři roky

logoKrizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví tři roky od svého založení. Za dobu své působnosti pomohla téměř dvěma tisícům rodin, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit rodiny, které se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN ČERNÁ KRONIKA
Dub
23
2018
Další okradená seniorka „prodejkyní“ parfémů
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUN - Berounští policisté řeší během týdne již druhý případ, kdy neznámá žena, která na ulici nabízela lidem k prodeji parfémy, okradla 80letou seniorku. Scénář pachatelky byl i v tomto případě velmi podobný jako v prvním případě: http://www.policie.cz/clanek/zena-na-ulici-nabizela-parfemy.aspx Tentokrát jiná žena snědé pleti, vysoká cca 170 cm, s krátce střiženými odbarvenými blond vlasy, střední postavy, si v Berouně, v ulici Třída Míru, u rohu budovy s prodejnou Penny Market, v době kolem 8.55 hodin, vyhlédla 80letou seniorku, které začala nabízet k prodeji parfémy, jež vydávala za značkové. Během nabízení parfémů se pachatelce podařilo vytáhnout poškozené z kabelky, kterou měla zavěšenou na předloktí, peněženku, ze které vyndala bankovku nominální hodnoty 2.000,-Kč, a peněženku vhodila poškozené zpět do kabelky. Z místa se poté snažila odejít.

Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2018 10:47
 
Dub
18
2018
Žena na ulici nabízela parfémy
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Žena na ulici nabízela parfémyBEROUN – Pouliční „prodejkyně“ parfémů si dne 14. 4. 2018 v Berouně, u Plzeňské brány, v době od 9.54 do 9.57 hod. vyhlédla 86letou seniorku, které začala nabízet ke koupi parfémy. V okamžiku, kdy seniorka vyndala svoji peněženku a řekla, že zaplatí pouze sto korun, využila neznámá žena snědé pleti její snížené pohybové schopnosti a z otevřené peněženky jí vytáhla a ukradla dvoutisícovou bankovku. Při tomto manévru vhodila seniorce dva nabízené parfémy do kabelky a s finanční hotovostí utekla.

 
Dub
12
2018
Policisté pátrají po neznámém sprejerovi
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

sprejerBEROUN - Berounští policisté pátrají po totožnosti neznámého sprejera, který od 6. 4. od 7.00 hod. do 7. 4. do 7.00 hod., v Berouně, v ulici Vladislava Vančury, posprejoval fasádu bytového domu červeným sprejem. Vytvořil zde nečitelný nápis o třech písmenech osazených korunou a dvěma pěticípými hvězdami. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 25.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého sprejera na tel. 974 872 700. Tomu v případě odsouzení hrozí za spáchání trestného činu poškození cizí věci trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

 
Dub
16
2018
Policisté žádají veřejnost o pomoc
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

wujekkol1BEROUNSKO - Mrtvola muže nalezeného v řece Labe – násilná smrt – kvalifikováno jako vražda.

Krajští kriminalisté vyšetřují případ nálezu mrtvého mužského těla v řece Labe, na okrese Mělník v obci Dolní Beřkovice v prostoru tamních zdymadel. K nálezu těla byli kriminalisté přivoláni dne 15. 4. 2014, na místě bylo zjištěno, že se jedná o muže nezjištěné totožnosti. V případu byla nařízena soudní pitva, na základě které byla potvrzena násilná smrt a případ byl kvalifikován jako zločin vražda. Doba smrti byla stanovena několik týdnů až měsíců před nálezem těla zemřelého. Muž u sebe neměl žádné doklady totožnosti, ani nic co by vedlo k jeho ztotožnění. Teprve na základě porovnání otisku prstů bylo zjištěno, že se jedná o cizince polské národnosti – Marcin Jaroslaw Bala (1972), v době nálezu 41letého, původně bytem v Gdaňsku.

 
Dub
11
2018
Vloupání do vozidla
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

policie LODĚNICE - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který dne 10. 4. mezi 7.00 a 7.45 hod., v obci Loděnice, na parkovišti v ulici Tovární, rozbil skleněnou výplň pátých dveří u motorového vozidla tovární značky BMW 330D. Ze zavazadlového prostoru tohoto automobilu poté ukradl kufřík s GOLA klíči v hodnotě 3.000,- Kč. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 8.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého pachatele na tel. 974 872 700.

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství