Neděle, 19. srpen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rehabilitační nemocnice Beroun pořádá třetí Sochařské sympozium

Sochař Jiří FürstV úterý 24. července započal v areálu nemocničního parku III. ročník sochařského sympozia. Námětem letošního sympozia jsou legendy středověku. Organizátorem sympozia je Jiří Fürst, který oslovil několik renomovaných sochařů.

PN ČERNÁ KRONIKA
Srp
15
2018
Zloději auto ukradli i přes zabezpečení zamykatelné zpátečky
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační foto

 

BEROUN - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který dne 11. 8. mezi 20.20 a 21.32 hod. na silničním odpočívadle v ulici Pod Plešivcem v k. o. Beroun, ukradl zde zaparkované osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia TDI combi, bílé barvy, registrační značky 2AT 4520. Automobil byl v době krádeže řádně uzamčen spolu s uzamčením zpátečky zabezpečovacím systémem. Ani to nezabránilo zloději tento vůz majiteli ukrást a způsobit mu škodu ve výši 130.000,- Kč. Po neznámém pachateli a ukradeném vozidle policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich vypátrání na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

 
Srp
13
2018
Další případ okradení při spánku ve stanu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policieZADNÍ TŘEBAŇ - Policisté z Obvodního oddělení Karlštejn pátrají po neznámém pachateli, který dne 9. 8. od 01.45 hod. do 02.45 hod. vnikl na neoplocený pozemek kempu na Ostrově, v obci Zadní Třebaň, okr. Beroun, kde využil spánku poškozených, rozepnul vchod do jejich stanu, ze kterého následně vytáhl batoh. Z tohoto poté ukradl finanční hotovost, stravenky, mobilní telefon zn. HUAWEI I 10 a mobilní telefon zn. SAMSUNG. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.600,- Kč.

 
čec
15
2018
Vyhrožoval manželce, že jí zabije
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

zadrzeni-topBEROUNSKO – Berounští kriminalisté obvinili 54letého muže z trestného činu vydírání. Obviněný na zahradě rodinného domu v jedné obci na Berounsku, po předchozím slovním obviňování manželky z nevěry, donesl ke stolu u venkovního posezení pistoli, ze které za pokračujících urážek mířících k osobě manželky, opakovaně vyndával a zandával nabitý zásobník, následně zbraň natáhl, odjistil a položil ji na stůl. Poté ji vzal opět do ruky, namířil s ní na poškozenou a požadoval její přiznání k nevěře. Pokračoval výhružkami, že ji zabije.

 
Srp
09
2018
Zloděj ukradl jízdní kolo z pozemku rodinného domu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

auto--policie 8159 karlovarsko hVYSOKÝ ÚJEZD - Policisté z Obvodního oddělení Karlštejn pátrají po neznámém zloději, který od 00.00 do 13.00 hod. dne 5. 8. přestřihl drátěné oplocení o výšce 160 cm u rodinného domu v ulici Na Chmelnici, v obci Vysoký Újezd. Následně na pozemek vnikl a ukradl zde volně postavené jízdní kolo zn. RM Cross 500, 2017. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 17.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje a k vypátrání ukradeného jízdního kola na tel. 974 872 720.

 
čec
11
2018
Zamilovaný sprejer „vyzdobil“ plochy srdíčky
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační foto

BEROUN - Berounští policisté pátrají po neznámém sprejerovi, který od 7. 7. od 19.00 hod. do 8. 7. do 10.00 hod. v ulici Sadová, v Berouně, růžovým sprejem posprejoval plechová dvířka rozvodné skříně u rodinného domu. Následně stejným sprejem posprejoval pravé přední dveře motorového vozidla tovární značky VW Transporter a dále kovová dvířka vedoucí do sklepa u dalšího rodinného domu. U stejného domu posprejoval rovněž kovová vrata vedoucí do garáže. Motivy, kterými sprejer „vyzdobil“ výše uvedené plochy jsou růžová srdce a v jednom případě smajlík.

„Zamilovanému“ sprejerovi nyní v případě dopadení a odsouzení hrozí za spáchání přečinu poškození cizí věci test odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo propadnutí věci. V případě sprejerství se jedná o výše uvedený trestný čin a to bez ohledu na výši způsobené škody.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství