Pondělí, 15. říjen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Neznámý zloděj suverénně kradl v drogerii parfémy

vlcsnap-2018-10-04-08h12m54s162HOŘOVICE - Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého zloděje, kterému stačilo pouhých pár sekund k tomu, aby z prodejny drogerie v Hořovicích, v ulici Pražská, ukradl dva značkové parfémy a způsobil tak škodu v řádech několika tisíc korun.

PN ČERNÁ KRONIKA
říj
11
2018
Řidiči na dálnici telefonují a jezdí bez pásů
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

řidiči za jízdy telefonují s mobilem v ruceO víkendu proběhla ze strany dopravních policistů z Dálničního oddělení Rudná dopravně bezpečnostní akce zaměřená na bezpečnost a plynulost v silničním provozu. Tito policisté mají ve svém úseku dálniční komunikaci v délce od nultého až po 41 km dálnice D5, která spadá do jejich kompetence. Při kontrolách se zaměřují zejména na dodržování povolené rychlosti jízdy, používání zádržných systémů, věnování se řízení, technický stav vozidel, kontrolu dálničních poplatků, ale také na to, zda řidiči před jízdou nepožili některou z návykových látek.

 
říj
01
2018
Policisté varují před podvodníky s legendou vnuka
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoPolicisté na území Středočeského kraje zaznamenali již několik případů, kdy neznámí pachatelé kontaktují seniory většinou prostřednictvím pevné linky a vydávají se za vnuka, který se dostal do finančních potíží. Pachatelé si záměrně vybírají seniory, neboť jsou pro ně snadnou obětí. Po telefonu přesně nedokážou rozpoznat, zda se skutečně nejedná o jejich příbuzného a už vůbec nečekají lest v podobě podvodníků, kteří se z nich snaží vylákat peníze.

 
Zář
04
2018
Policisté pátrají po dvojici cyklistů
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

cyklisté1BEROUNSKO – Mohou být důležitými svědky.

Policisté z Obvodního oddělení Beroun pátrají po dvojici cyklistů, konkrétně ženy a muže, kteří dne 11. srpna 2018 projížděli v katastru obce Nižbor, po lesní cestě podél potoka Vůznice, v CHKO Křivoklátsko.

Na tomto místě mělo dojít ke slovní a zřejmě i fyzické potyčce mezi cyklisty a ženou, která se jim prokázala služebním průkazem strážce přírody. Dvojici měla údajně upozornit na skutečnost, že je zde průjezd na jízdních kolech zakázán. Policisté mají k dispozici pouze vyjádření ženy a fotografii cyklistů, kterou na místě pořídila.

Vzhledem k tomu, že oba cyklisté mohou do celého případu vnést skutečnosti, které potřebují policisté zjistit, budou rádi za jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého páru, samotní cyklisté se mohou policistům rovněž ozvat na tel. 974 872 700. Jejich svědectví může vést ke zdárnému ukončení celého případu.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Září 2018 10:33
 
Zář
25
2018
Jeden zloděj kradl z dětského kočárku, druhý jej odcizil rovnou celý
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

dětský kočárek zn. PatronPolicisté pátrají hned po dvou zlodějích, kdy oba případy spolu nesouvisí, avšak terčem jejich nekalých úmyslů se staly dětské kočárky.

ZDICE - V prvním případě si neznámý pachatel vyhlédl maminku, která v obci Zdice, v lesoparku Na Knihově, ponechala v odstaveném dětském kočárku tašku, ze které jí zloděj v nestřeženém okamžiku ukradl mobilní telefon Huawei P20 Lite a způsobil tak škodu ve výši 8.995,- Kč.

 
Srp
15
2018
Zloději auto ukradli i přes zabezpečení zamykatelné zpátečky
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační foto

 

BEROUN - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který dne 11. 8. mezi 20.20 a 21.32 hod. na silničním odpočívadle v ulici Pod Plešivcem v k. o. Beroun, ukradl zde zaparkované osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia TDI combi, bílé barvy, registrační značky 2AT 4520. Automobil byl v době krádeže řádně uzamčen spolu s uzamčením zpátečky zabezpečovacím systémem. Ani to nezabránilo zloději tento vůz majiteli ukrást a způsobit mu škodu ve výši 130.000,- Kč. Po neznámém pachateli a ukradeném vozidle policisté pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich vypátrání na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství