Neděle, 24. červen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Je to tady – rostou!

Foto: Naďa Kolenská.Můj soused, pan Václav Flachs z Hořovic, přinesl takových pěkných hub plný koš.

 

PN ČERNÁ KRONIKA
Dub
23
2018
Další okradená seniorka „prodejkyní“ parfémů
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUN - Berounští policisté řeší během týdne již druhý případ, kdy neznámá žena, která na ulici nabízela lidem k prodeji parfémy, okradla 80letou seniorku. Scénář pachatelky byl i v tomto případě velmi podobný jako v prvním případě: http://www.policie.cz/clanek/zena-na-ulici-nabizela-parfemy.aspx Tentokrát jiná žena snědé pleti, vysoká cca 170 cm, s krátce střiženými odbarvenými blond vlasy, střední postavy, si v Berouně, v ulici Třída Míru, u rohu budovy s prodejnou Penny Market, v době kolem 8.55 hodin, vyhlédla 80letou seniorku, které začala nabízet k prodeji parfémy, jež vydávala za značkové. Během nabízení parfémů se pachatelce podařilo vytáhnout poškozené z kabelky, kterou měla zavěšenou na předloktí, peněženku, ze které vyndala bankovku nominální hodnoty 2.000,-Kč, a peněženku vhodila poškozené zpět do kabelky. Z místa se poté snažila odejít.

Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2018 10:47
 
Dub
18
2018
Žena na ulici nabízela parfémy
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Žena na ulici nabízela parfémyBEROUN – Pouliční „prodejkyně“ parfémů si dne 14. 4. 2018 v Berouně, u Plzeňské brány, v době od 9.54 do 9.57 hod. vyhlédla 86letou seniorku, které začala nabízet ke koupi parfémy. V okamžiku, kdy seniorka vyndala svoji peněženku a řekla, že zaplatí pouze sto korun, využila neznámá žena snědé pleti její snížené pohybové schopnosti a z otevřené peněženky jí vytáhla a ukradla dvoutisícovou bankovku. Při tomto manévru vhodila seniorce dva nabízené parfémy do kabelky a s finanční hotovostí utekla.

 
Dub
12
2018
Policisté pátrají po neznámém sprejerovi
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

sprejerBEROUN - Berounští policisté pátrají po totožnosti neznámého sprejera, který od 6. 4. od 7.00 hod. do 7. 4. do 7.00 hod., v Berouně, v ulici Vladislava Vančury, posprejoval fasádu bytového domu červeným sprejem. Vytvořil zde nečitelný nápis o třech písmenech osazených korunou a dvěma pěticípými hvězdami. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 25.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého sprejera na tel. 974 872 700. Tomu v případě odsouzení hrozí za spáchání trestného činu poškození cizí věci trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

 
Dub
16
2018
Policisté žádají veřejnost o pomoc
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

wujekkol1BEROUNSKO - Mrtvola muže nalezeného v řece Labe – násilná smrt – kvalifikováno jako vražda.

Krajští kriminalisté vyšetřují případ nálezu mrtvého mužského těla v řece Labe, na okrese Mělník v obci Dolní Beřkovice v prostoru tamních zdymadel. K nálezu těla byli kriminalisté přivoláni dne 15. 4. 2014, na místě bylo zjištěno, že se jedná o muže nezjištěné totožnosti. V případu byla nařízena soudní pitva, na základě které byla potvrzena násilná smrt a případ byl kvalifikován jako zločin vražda. Doba smrti byla stanovena několik týdnů až měsíců před nálezem těla zemřelého. Muž u sebe neměl žádné doklady totožnosti, ani nic co by vedlo k jeho ztotožnění. Teprve na základě porovnání otisku prstů bylo zjištěno, že se jedná o cizince polské národnosti – Marcin Jaroslaw Bala (1972), v době nálezu 41letého, původně bytem v Gdaňsku.

 
Dub
11
2018
Vloupání do vozidla
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

policie LODĚNICE - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který dne 10. 4. mezi 7.00 a 7.45 hod., v obci Loděnice, na parkovišti v ulici Tovární, rozbil skleněnou výplň pátých dveří u motorového vozidla tovární značky BMW 330D. Ze zavazadlového prostoru tohoto automobilu poté ukradl kufřík s GOLA klíči v hodnotě 3.000,- Kč. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 8.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého pachatele na tel. 974 872 700.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství