Pondělí, 19. únor 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Nové parkoviště u Nemocnice Hořovice

Nové parkoviště u Nemocnice HořoviceNové parkoviště splňuje nejnovější požadavky na bezbariérové užívání. Disponuje dvěma stovkami parkovacích míst. Jeho provoz vyřeší doposud složitou dopravní situaci v okolí nemocnice. Podle majitele hořovické nemocnice Sotiriose Zavalianise se celková výše investic k jeho vybudování pohybuje okolo 12 milionů. Nové parkoviště se nachází vedle nemocnice, naproti lékárně.

PN ČERNÁ KRONIKA
úno
13
2018
Neznámý pachatel vnikl do kolárny
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ghost-kato-9-9-black-red-originalBEROUN - Od 8.00 hod. dne 20. 1. do 8.00 hod. dne 25. 1. v Berouně, v ulici Mládeže, se neznámý pachatel vloupal do kolárny, odkud ukradl pánské horské jízdní kolo zn. Ghost Toscana, matné černé barvy s červenými nápisy, vybavené přední odpruženou vidlicí, pláště zn. Michelin. Zloději se do domu podařilo vniknout bez poškození a zámek u dveří vedoucích do kolárny překonal rovněž bez poškození. Jízdní kolo bylo zajištěno lankovým zámkem a kovovým řetězem, který pachatel odstranil a ukradl. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 11.000,- Kč.

Po neznámém zloději pátrají policisté z Obvodního oddělení Beroun, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700. Zároveň pátrají po ukradeném jízdním kole.

 
úno
08
2018
Toxi tým zajistil dvě varny pervitinu a zadržel pět osob
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

pervitin

Od listopadu 2017 se kriminalisté z toxi týmu Územního odboru Praha – západ zabývali případem výroby a distribuce drogy pervitin. Jednalo se o velice rozsáhlou drogovou trestnou činnost, kdy samotní výrobci této drogy působili hned na několika místech současně. Distribuce probíhala na území Prahy západ, hlavního města Prahy a také v Libereckém kraji.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Únor 2018 08:06
 
úno
06
2018
Zloděj ukradl ze sklepní kóje kolo
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUN - Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který od 15.00 hod. dne 1. 2. do 8.45 hod. dne 4. 2 v Berouně, ulice Tyršova, vnikl do společného sklepního prostoru. Pachatel vypáčil kovové oko plechových dveří, pro uchycení visacího zámku u sklepní kóje, ze které následně ukradl celoodpružené horské kolo zn. Knolly, speciál pro sjezd, velikost rámu M, černé matné barvy, osazení Shimano XT. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 40.500,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700.

 
úno
07
2018
Neznámý pachatel rozbil výlohu pošty
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policie

ZDICE - Policisté z Obvodního oddělení Zdice pátrají po neznámém pachateli, který v době od 5. 2. od 18.00 hodin do 6. 2. do 8.00hodin rozbil v levém dolním rohu vnější sklo výlohy pošty v obci Zdice. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 100.000,- Kč. Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého pachatele na tel. 974 872 730.

Aktualizováno Středa, 07 Únor 2018 16:04
 
úno
01
2018
Ujeli od dopravních nehod
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

policieBEROUN - Dne 31. 1. v 12.26 hodin v Berouně, v ulici Obchodní, poblíž BČS OMV, došlo k dopravní nehodě. Neznámý řidič osobního automobilu tovární značky Renault Megane při couvání z ulice Obchodní na přilehlou BČS OMV, nedbal zvýšené opatrnosti a ohrozil za sebou stojící vozidlo. Následně došlo ke střetu levé části vozidla s pravou přední části stojícího osobního automobilu VW Polo druhého řidiče. Po střetu oba řidiči vystoupili a domlouvali se na vyřešení dopravní nehody. Řidič vozidla VW Polo žádal druhého řidiče o sepsání záznamu o dopravní nehodě, nebo přivolání policie. Druhý řidič uvedl, že pospíchá do práce. Poté nasedl do svého vozidla a z místa odjel směrem na ulici Plzeňská a dále pak ve směru na Prahu. S druhým řidičem si neprokázal totožnost, nesepsal záznam o dopravní nehodě pro pojišťovnu, věc neoznámil na policii, nijak jí neřešil a z místa ujel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 3.000,- Kč.

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství