Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN ČERNÁ KRONIKA
Zář
20
2017
Zloděj ukradl ženě peněženku.
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policie

KRÁLŮV DVŮR - Pouhý okamžik stačil neznámému zloději k tomu, aby 19. 9. od 10.25 do 10.28 hod. v Králově Dvoře, ulice Na Poříčí, využil chvilkové nepozornosti poškozené a ze střechy vozidla jí ukradl peněženku s doklady a platební kartou, kterou si žena odložila, když ukládala kočárek do zavazadlového prostoru. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 8.600,- Kč.

Po neznámém pachateli pátrají berounští policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700. Zároveň upozorňují občany, aby své osobní věci měli vždy u sebe.

Aktualizováno Středa, 20 Září 2017 15:18
 
Dub
23
2015
Z činnosti Městské policie Hořovice v březnu
Černá kronika - Městská policie Beroun
Napsal: Alena Beierová   

Dopravní výchova v MŠ Podluhy. Městská policie Hořovice v březnu zasahovala na žádost občanů, Policie ČR nebo na základě vlastního zjištění u 107 případů týkajících se zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku města Hořovice, dále v městysu Komárov a v obci Tlustice. Výběr činnosti Městské policie Hořovice:

 
úno
28
2013
Městská policie Beroun
Černá kronika - Městská policie Beroun
Napsal: Pavla Švédová   

znak-1199293957Strážníci v Berouně zadrželi zloděje

Pachatele, který se vloupal v noci ze 13. na 14. února do cukrárny v Kostelní ulici, zadrželi berounští městští policisté. K dopadení jim pomohl záběr z městského kamerového systému. O vloupání informovala strážníky Policie ČR a předala i popis pachatele. Muže, který popisu odpovídal, zachytila kamera stojícího na autobusové zastávce U Černého koně. Jen několik desítek minut po činu byl teprve devatenáctiletý pachatel zadržen.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Únor 2013 18:14
 
Zář
19
2017
Neznámý zloděj ukradl litinový kříž
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policie

ÚJEZD - Policisté z Obvodního oddělení Hořovice pátrají po neznámém pachateli, který od 16. 9. od 22.00 hodin do 17. 9. do 9.00 hodin v obci Újezd, urazil a poté ukradl horní část litinového kříže, umístěného na kamenném podstavci na návsi vedle kaple. Předběžná škoda byla vyčíslena na 60.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje na tel. 974 872 710.

Aktualizováno Úterý, 19 Září 2017 13:04
 
Zář
14
2017
Další vloupání do bedny na pečivo
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

deník policie

CHRUSTENICE - Berounští policisté řeší případ vloupání do bedny na pečivo a následnou krádež. Dne 13. 9. mezi 3.15 – 6.15 hod. v obci Chrustenice, z boku u nákladové rampy u prodejny potravin, se neznámý pachatel vloupal do plechové bedny na pečivo. Ten nejprve odstranil a ukradl visací zámek a z bedny poté ukradl 2ks plastových přepravek s obsahem bílého slaného a sladkého pečiva.

Obdobný případ řeší i policisté z Obvodního oddělení Karlštejn, o kterém jsme informovali včera:

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství