Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN ČERNÁ KRONIKA
čen
18
2019
Natankoval bez zaplacení a před policisty ujel
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Natankoval bez zaplacení a před policisty ujelDOP RUDNÁ – Dne 15. 6. v 8.23 hodin přijel neznámý řidič s vozidlem tovární značky Škoda Octavia, jedničkové řady, černé barvy s růžovým pruhem na kapotě a růžovými elektrony ke stojanu u benzinové čerpací stanice na 4,5 km dálnice D5 ve směru na Plzeň. Poté, co do automobilu natankoval pohonné hmoty, usedl zpět do vozidla a z místa odjel bez zaplacení. Obsluha čerpací stanice ihned tuto událost oznámila dálničním policistům z Rudné, kteří se snažili řidiče zastavit, ten však policejní hlídce ujel, neboť policisté muže pronásledovali služebním vozidlem WV Transporter, které není prioritně určeno k pronásledování ujíždějících automobilů, ale k výjezdům a zpracovávání dopravních nehod. Ke spolupráci při pronásledování se zapojili také dálniční policisté z oddělení Svojkovice, kteří čekali na úseku 62. km dálnice D5, kam však pronásledovaný řidič nedojel, a zřejmě opustil prostor dálnice u obce Mýto, neboť z dohledu pronásledující hlídky se ztratil na 43. km dálnice D5. Natankoval bez zaplacení a před policisty ujel - video

 
čen
07
2019
Neznámý řidič ujel od dopravní nehody
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

Dej-prednost-v-jizdeBEROUN - Dne 4. června v 8.33 hodin vjížděl v Berouně, v ulici Koněpruská z účelové komunikace, sjezd z dálnice D5 ve směru od Plzně, označené svislou dopravní značkou P4 „Dej přednost v jízdě“, dosud nezjištěný řidič s vozidlem na hlavní pozemní komunikaci, silnici III. třídy, ulice Koněpruská. Při tomto úkonu neznámý řidič nerespektoval uvedenou svislou dopravní značku P4 „Dej přednost v jízdě“ a v důsledku toho při vjíždění na hlavní pozemní komunikaci, narazil levou přední částí vozidla do levé zadní boční části, po hlavní pozemní komunikaci, přijíždějícího osobního automobilu tovární značky Renault Laguna. Po dopravní nehodě neznámý řidič z místa dopravní nehody odjel směrem na nájezd dálnice D5 - směr Praha a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě tak, jak mu ukládá zákon. V souvislosti s touto dopravní nehodou nebylo hlášeno zranění osob. Dle oznamovatelky se mělo jednat o vozidlo - dodávka se zaplachtovaným nákladovým prostorem (plachta šedivé barvy). Dle svědka se mělo jednat o vozidlo tovární značky Fiat nebo Peugeot rumunské registrační značky.

Po neznámém řidiči a jeho vozidle pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 602 474 382. Por. Bc. Marcela Pučelíková

 
čen
04
2019
Krádež dětského jízdního kola
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoZDICE - Policisté z Obvodního oddělení Zdice pátrají po totožnosti neznámého zloděje, který od 30. 5. od 18.00 hodin do 31. 5. do 18.00 hodin, ve Zdicích, v ulici Erbenova, překonal oplocení pozemku a zpoza rodinného domu ukradl dětské jízdní kolo, které bylo zajištěno zámkem na kola k motorce umístěné pod pergolou. Jedná se o jízdní kolo zn. Merida, model: Matts 6.20, červené barvy, velikost rámu 14,5, číslo rámu: WC 592923L, v hodnotě 9.000,- Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje, nebo vypátrání odcizeného kola na tel. 974 872 730.

 
čen
07
2019
Pokladničky vysavačů vykrádal recidivista
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

ilustrační fotoBEROUN - Berounským kriminalistům se podařily objasnit případy, o kterých jsme informovali veřejnost. Pátrali po totožnosti neznámého zloděje, který provedl vloupání do automatu na drobné mince u vysavače v prostorách automyčky v Berouně. Tento muž má na svědomí také krádež elektronů s pneumatikami, které demontoval ze zaparkovaného vozidla a v neposlední řadě také další vloupání do pokladničky na mince u vysavače v obci Žebrák.

Ve všech případech zajistili policisté na místech činu důležité stopy, zároveň vyhodnocovali kamerové systémy a během pár dnů se jim podařilo zjistit totožnost podezřelého. V současné době již 39letému recidivistovi sdělili obvinění z trestného činu krádež, za který mu v případě odsouzení hrozí až tříletý trest odnětí svobody. U muže policisté zajistili ukradené elektrony s pneumatikami, které budou po ukončení vyšetřování ze strany policie vráceny majiteli. Kriminalisté nevylučují, že má muž na svědomí další trestnou činnost, kterou se mu budou snažit prokázat.

Por. Bc. Marcela Pučelíková, komisař

 
Kvě
30
2019
Kriminalisté pátrají po pohřešovaném muži
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Marcela Pučelíková   

janda daniel 3

BEROUNSKO – Obávají se, že by si mohl sáhnout na život.

Od 26. 5. pátrají berounští kriminalisté po muži: Daniel Janda, nar. 9. 3. 1987, trvale bytem Slapská, Beroun. Jeho pohřešování oznámili příbuzní dne 26. 5. 2019 v nočních hodinách, kdy odešel z místa svého bydliště dne 25. 5. 2019, okolo 12.15 hodin. Od této chvíle jej nikdo z rodiny ani přátel nespatřil. Policisté po muži pátrají zatím bezvýsledně. Na základě zjištěných skutečností mají obavu, že by se muž mohl pokusit o sebevraždu. Žádají proto o pomoc veřejnost, aby jakékoliv poznatky o jeho výskytu oznámili občané kriminalistům na tel. 606 665 995 nebo na linku 158.


janda daniel postava

Popis pohřešovaného:

Vysoký 187 cm, plnoštíhlé postavy, hnědočerné, vlnité, krátce střižené vlasy, hnědé oči, oválný obličej, mohl by mít plnovous. Oblečen do černého trika, maskáčové vesty a černých teplákových ktaťasů. Markantem je tetování tzv. rukáv na levé ruce.

Por. Bc. Marcela Pučelíková

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství